CHP Beykoz'dan Riva'daki bayrak gerginliğe cevap

  • 1
  • 8675
CHP Beykoz'dan Riva'daki bayrak gerginliğe cevap
CHP Beykoz'dan Riva'daki bayrak gerginliğe cevap

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı, sosyal medya üzerinden Riva'da İBB ve Beykoz zabıtaları arasında yaşanan bayrak krizine ilişkin açıklama yaptı.

Geçtiğimiz gün Riva'daki Elmasburnu Plajına cankurtaran hizmeti verdiği gerekçesiyle İstanbul Büyükşehir Belediyesinin bayrağı asılmış, Beykoz Belediyesine bağlı zabıta ekiplerince indirildikten sonra yerine yeniden Türk bayrağı asılmıştı.

Dost Beykoz'un "Beykoz Riva’daki Elmasburnu Plajında bayrak gerginliği" başlığıyla konuyu gündeme taşımasından sonra ulusal basında da geniş yer bulan olayla ilgili Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

Yapılan açıklama kimi isimlerce anlamsız olarak değerlendirilirken, bazı Meclis Üyeleri de yine sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla açıklamaya cevap verdi.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı, "Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Riva Plajındaki İBB bayrağını hazmedemiyor ama anlayamadığı ve kabul edemediği bir gerçek var" ifadeleri yer alırken, şunlar kaydedildi:

"Bir değil iki sefer 800 bin farkla seçilen bir başkan var. Adı Ekrem İmamoğlu! Sevseniz de sevmeseniz de İstanbul'un Belediye Başkanı! Buna alışmanızda fayda var. Senin görevin Beykoz'un çıkarlarını savunmak, İBB'nin bayrağına karşı çıkmak değil. Şehr-i İstanbul semalarında bu bayrak hep dalgalanacak!"

Haber Merkezi

Beykoz'da 7 mahalleye elektrik kesintisi
Önceki Beykoz'da 7 mahalleye elektrik kesintisi
Mütevazı kadromuzla Beykoz’un gururu olduk
Sonraki Mütevazı kadromuzla Beykoz’un gururu olduk
Yorumlar (1 Yorum)

Abuuzeeya (4 yıl önce)

Kamu yönetimi diye bir şey var bunlar orada açıkça belirlenmiş her kurumun bir yetki alanı, faaliyet sınırı var bunları bilmeden ya da aksini iddia eden varsa soruşturma açılsın. Birisi bayrak çek bayrak indir öteki yüz tane zabıtayla çıkarma yap başka biri boş gezen lüzümsuzun birine alakasız mesaj yazdır. Ne bu tantana kardeşim. ..Devlet başa!

Yorum Yaz