Beykoz Riva’daki Elmasburnu Plajında bayrak gerginliği

  • 4
  • 24421
Beykoz Riva’daki Elmasburnu Plajında bayrak gerginliği
Beykoz Riva’daki Elmasburnu Plajında bayrak gerginliği
Beykoz Riva’daki Elmasburnu Plajında bayrak gerginliği
Beykoz Riva’daki Elmasburnu Plajında bayrak gerginliği

İBB’nin Beykoz Sahilindeki projeyi sahiplenme çabalarının ardından Riva’daki yeni hamlesi gerginlik yarattı.

İBB’nin, Beykoz Belediyesi’nin yapmış olduğu sahil düzenleme çalışmalarının ardından sahil kenarına kendi banklarını yerleştirerek, Beykoz Belediyesi’nin banklarını kaldırması tartışmalara neden olmuştu.

Büyükşehir Belediyesi bir yeni hamlesini yine Beykoz Belediyesi’nin yapmış olduğu Riva Elmasburnu Plajı’nda yaptı. İBB’nin iki can kurtarma ile destek verdiği plaja kendi bayrağını asması gerginliğe neden oldu.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, STK temsilcileri, bazı mahalle muhtarları ve AK Parti İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ile birlikte yapmış olduğu hizmetleri göstermek amacıyla Riva Elmasburnu Plajı’na gitti.

İBB Beykoz’da beleşe iyice alıştı

Alana İBB bayrağının asıldığını gören Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın duruma tepki gösterdi. Bu durumun şık bir şey olmadığını ifade eden Başkan Murat Aydın, bayrağın oradan indirilmesini istedi. Yaşanan bu durum üzerine İBB bayrağı indirilerek yerine Türk Bayrağı çekildi. Kısa süre sonra olay yerine gelen Büyükşehir Belediyesi zabıtaları yine İBB bayrağını Beykoz Belediyesi’ne ait Riva Elmasburnu Plajı’na asmak istedi.

İBB cankurtaranları Riva’dan gönderiliyor

Bu kez devreye Beykoz belediyesi zabıtları girerek duruma müdahale etti. İBB ve Beykoz Belediyesi zabıtaları arasında gerginlik yaşandı.

Bunun üzerine Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, İBB’nin iki kişiyle cankurtaran hizmeti verdiği Elmas Burnu Plajı’nda cankurtaran hizmetini bundan böyle Beykoz Belediyesi olarak kendilerinin vereceğini ve İBB’nin cankurtaranlarını plajdan göndereceklerini açıkladı.

Haber Merkezi         

İstanbul Boğazı, lezzet ve Beykoz Balık Ekmek
Önceki İstanbul Boğazı, lezzet ve Beykoz Balık Ekmek
Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Sonraki Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Yorumlar (4 Yorum)

Tuncay (4 yıl önce)

Rivada pilajlarda pislikten geçilmiyor. Soygun gibi para alıp pislikle karşılık görünüyor. Başkanımız bunada el atar inşallah tuvaletlerde keza ışık dahi yok gece aile ile gidilecek yer değil.

Fehmi BOZKURT (4 yıl önce)

Sayın Kader Gür, Daha düne kadar yaptığınız yayınlarda Sayın Murat Aydın hakkında atıp tutuyordunuz. Ne değişti. (Bu yorumu da yayınlamanızı umuyorum.)

Halil (4 yıl önce)

Biz alistik ibb nin yalanina dolanina secimde de gorduk.ama ilk secimde suzde goreceksiniz.ne guzel laa beykoz bld calissin ibb gelsin bayrak taksin bank koysun.hamalligi beykoz reklami ibb yapsin yok oyle uc kofte bes kurusa.ne kadar ekmek o kadar kofte.temel atmama torenlerini de gorduk ya.olumlu bisi gorenedik ibb den.uyduruktan kiytiriktan is ve icraatler.dilerim sayin ekrem bey birazda is yapar.

Ensar mutlu (4 yıl önce)

İBB olarak İş üretin. Vermiş olduğunuz sözleri yerine getirin. Birinin yaptığı hizmetlere kene gibi yapışacağınuza siz de Riva plajın ve Riva dere silahını yapıp İstanbul halkının hizmetine sunun. Hizmet yapın sizleri alkışlayalım...

Yorum Yaz