Beykoz’un eski kalecisi Halil Gezmen ebediyete uğurlandı

  • 15.06.2021 10:19
  • Güncelleme: 15.06.2021 10:22
  • Okunma: 1809 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’un eski kalecilerinden Halil Gezmen son yolculuğuna uğurlandı.
Beykoz’un eski kalecisi Halil Gezmen ebediyete uğurlandı

Merhum Gezmen’in cenaze namazı Beykoz Merkez Serbostani Mustafa Ağa Camiinden öğle namazını müteakiben kılınırken eski sporcu arkadaşları, komşuları ve sevenleri son yolculuğunda merhumu yalnız bırakmadı.

Merhumun Eşi Leyla Gezmen ile kızı ve oğlu taziyeleri kabul ederken kılınan cenaze namazı sonrasında merhumun naaşı defnedilmek üzere Edirnekapı Mezarlığındaki Aile Kabristanlığına yolcu edildi.


 

Merhum Halil Gezmen ile Eşi Leyla Gezmen'in 68 yıllık evlilik serüvenini geride kalan 14 Şubat Sevgililer Gününde özel bir belgesel konu edinmiştik. Ardından aynı çalışmayı ATV Televizyonu da ekranlara taşımıştı.

1950'li yıllarda Beykoz kalesini koruyan Halil Gezmen'i ebedi aleme uzanan son yolculuğunda Beykoz'un İlk Belediye Başkanı, Beykoz Futbol Takımının Profesyonel lig kadrosu oyuncularından, eski Kulüp Başkanı da olan Hüseyin Ali Zengin, Beykoz Marşının Bestekarı eski futbolcu arkadaşlarından Mekin Çetinöz, Beykozlu eski futbolculardan Erdoğan Albayrak, Kanlıca takımından arkadaşı Saha Ramazanoğlu gibi isimler yalnız bırakmadı.

İLGİLİ HABER: Beykoz’da bir yastıkta ilk günkü aşkla 67 yıl

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Halil Gezmen, Vefat, Cenaze