Son Dakika

Beykoz’da yaşanan alıkoyma olayının perde arkası

  • 0
  • 12667
Beykoz’da yaşanan alıkoyma olayının perde arkası

Şarkıcı Demet Akalın'ın eski eşi Okan Kurt, Beykoz'da tartıştığı kişiyle kavgasının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

Görüntülerde Okan Kurt’un oturduğu yerden kalkıp tartıştığı kişiye saldırdığı ve ardından arbede yaşandığı görülüyor.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan olayda, Beykoz’da kiracısı olduğu restoranı işleten Okan Kurt ile anlaşmazlık yaşadığı kişi arasında tartışma çıkmış, Demet Akalın da sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı videoda Okan Kurt’un dükkanda alıkoyulduğu iddiasında bulunmuştu. 

Sözleşmede bu madde yok

Olayın ayrıntıları ortaya çıktı. Okan Kurt’un Beykoz’da bir restoranın kiracısı olduğu, kiraya veren kişinin Kurt’a “Burayı düğün merasimi için kullanamazsın, sözleşmede bu madde yok” demesi üzerine tartışma çıktığı öğrenildi.

Masaya iki kişi gelip oturuyor

Dükkânda yaşanan tartışma ve ardından yaşanan arbede kameraya anbean yansıdı. Görüntülerde Okan Kurt’un bir masada oturup yemek yediği, ardından masaya iki kişinin daha gelip oturduğu görülüyor. Kurt ile masaya oturan kişi arasında tartışma çıkıyor. Tartışma esnasında sinirlerine hakim olamayan Okan Kurt oturduğu yerden kalkıp tartıştığı kişinin üzerine yürüyor.

İlk olarak Okan Kurt’un karşısındaki kişiye saldırmasıyla arbede çıkıyor ve Kurt, tartıştığı kişiyi yere yatırıyor.

Ufak bir arbede yaşandı

Kurt dün yaptığı açıklamada, "Alıkoyma yok, ufak bir arbede yaşandı. Beni tehdit eden kişi Cumhurbaşkanı’nın berberiymiş. Cumhurbaşkanımıza boynumuz kıldan ince... Bugüne kadar sustuysak, Sayın Cumhurbaşkanımızın hatırına sustuk ama bu tehditler hoş değil. Bizi buradan çıkaracaklarmış. 'Siz buradan gideceksiniz' diyor. Kız kardeşimin üzerine yürümüşler. Babamın arabasını parçalamışlar. Araba burada, bakın ne hale getirmişler. Aynalarını kırmışlar. Ben şimdi karakola ifade vermeye gidiyorum." ifadelerini kullanmıştı.

Yaşanan olayın ardından polis soruşturma başlattı.

İLGİLİ HABER: Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt Beykoz’da rehin alındı

Haber Merkezi

 

19 Ekim Muhtarlar Günü Beykoz’da kutlandı
Önceki 19 Ekim Muhtarlar Günü Beykoz’da kutlandı
İstanbul'da engelli birey oranı en yüksek ilçe Beykoz
Sonraki İstanbul'da engelli birey oranı en yüksek ilçe Beykoz