Son Dakika

Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt Beykoz’da rehin alındı

  • 0
  • 14195
Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt Beykoz’da rehin alındı
Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt Beykoz’da rehin alındı

İddiaya göre Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın berberi olduğunu ifade eden kişi sanatçı Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt’u Beykoz’daki mekanında rehin aldı.

Tanınan pop sanatçısı Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt, karşı tarafla aralarında bir arbede çıktığını ve cevap verdiklerini söyledi.

Kurt, “Aramızda bir arbede çıktı. Biz de öyle bir cevap verdik. Tehdit burada bir arkadaş var. Ben sokağın sahibiyim, Cumhurbaşkanı’nın berberiyim diyor. Bizim Cumhurbaşkanı’na boynumuz kıldan ince, bugüne kadar sustuysak da onun hatırına sustuk." diye konuştu.

İş insanı Okanı Kurt, "Bu sokağın sahibiyim tarzında söylemler hoş şeyler değil. Aileme buradan gideceksiniz tehditleri, bizi buradan çıkaracaklarmış. Babamın arabasını parçalamışlar. Küçücük kız kardeşimin üzerine yürümüşler. Hayırlısı Allah’tan…” dedi.

Hirahan Restoran’da yan komşusuyla kavga eden Okan Kurt’un dışarı çıkartılmadığı ve polisin de içeri girmesine izin verilmediğini ifade eden Akalın, “Nerede yaşıyoruz ya? Nerede yani bu polisler? Adamın can güvenliği yok yani” dedi.

“Beykoz emniyeti nerede?”

Konu ile alakalı sosyal medya hesabında bir paylaşım yapan Akalın, “Hirahan’da yan tarafla kavga olmuş ve Okan Kurt’u çıkartmıyorlarmış dışarı. Polisi sokmuyorlarmış dükkanın içine. Nerede yaşıyoruz biz? Nerede yaşıyoruz, Beykoz emniyeti nerede? Nerede yani bu polisler? Anlayamadım yani.” dedi.

Başka bir hikayesinde ise Akalın “Bütün basındaki arkadaşlarımdan da rica ediyorum. Bir inin bakalım Hirahan’a, ben yoldayım. Ben de gideceğim kadın başıma. Hangi sokağı kapatıp, kimi dükkana almıyorlar göreceğiz. Polisi tutuyor adamlar. Polisin içeri girmesine izin vermiyorlar” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Beykoz eğitim araştırma hastanesinin yeri belli oldu
Önceki Beykoz eğitim araştırma hastanesinin yeri belli oldu
Beykoz’un Anadolu liglerindeki yüz akı Arif Arslan
Sonraki Beykoz’un Anadolu liglerindeki yüz akı Arif Arslan
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz