Beykoz’da tartışmalı genel müdür görevden alındı

  • Güncelleme: 28.06.2020 14:54
  • Okunma: 13501 kez
  • Yorum: 2
Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın Fatih Belediyesi meclis üyesini Beykoz’da genel müdür yapması büyük tepki almıştı.
Beykoz’da tartışmalı genel müdür görevden alındı

Beykoz Belediyesi’nin yönetim kadrosunun büyük çoğunluğunu Beykoz’da dışından oluşturan Belediye Başkanı Murat Aydın’ın, 19 yıl yardımcılığını yaptıktan sonra 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Fetih Belediyesi Meclis Üyesi seçilen Mehmet Zafer Alsaç’ı Beykoz Belediyesi’nin iştiraki olan Beyyap AŞ’nin genel müdürü yapması bardağı taşıran son damla olmuştu.

Murat Aydın, Mehmet Zafer Alsaç’ı, Beykoz’da özel bir projeyi takip etmesi için getirdiğini söyleyerek AK Parti teşkilatlarını ikna etmeye çalışmasına rağmen Beyyap genel Müdürü olarak atamasının ortaya çıkması derin bir infiale neden olmuştu.

Murat Aydın’ın büyük tepki alan bu tercihi Beykoz’da günlerce konuşulmuş, çeşitli tartışmalar yol açmıştı. AK Parti Meclis Grubu’ndan ve İlçe yönetiminden de aykırı seslerin yükseldiği atama ile ilgili Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın geri adım atarak, Beyyap AŞ’ye genel müdür olarak yaptığı Fatih Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Zafer Alsaç’ı görevden almak zorunda kaldı.

Alsaç’ın Beyyap AŞ’nin genel müdürlük görevinden alındığı Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi’nin, 22 Haziran 2020 tarihli 10102 nolu sayısında yayınlandı.

Alsaç, Murat Aydın’ın Zeytinburnu’nda 19 yıl başkan yardımcılığını yapmıştı.

İlgili Haber: Fatih Belediyesi Meclis üyesi Beykoz'da genel müdür oldu

Haber Merkezi

Yorumlar (2 Yorum)

Oğuzhan (9 ay önce)

Allah, ın gazabından korksalar bu tip hak yemezlerdi fatih, teki adamın burada ne işi var demekki yenicek çok para ve kul hakkı var Allah yedirtmesin inşallah

Salih (9 ay önce)

Yediklerinizin faturası bu dünyada çıkmadığı için çok rahat günahlara devam ediyorsunuz Ama o fatura ahirette önünüze çıkacak O zaman ödemesi ateşle olacak Öyle böyle değil cehennem ateşiyle Kendine müslüman diyenler aslında sadece kendilerini kandırıyorlar Allah katında müslüman değiller Çünki hadis ve Kuran da tarif ediliyor müslüman Kıyamete ve sonrasına göre dünyayı yaşamak lazım Birbirine peşkeşle olmuyor müslümanlık size sadece acıyorum

Yorum Yaz