Beykoz’da hizmetler artarak devam edecek

  • 0
  • 2084
Beykoz’da hizmetler artarak devam edecek

Belediye Başkanı Murat Aydın, 2024-2029 döneminde Beykoz için hayata geçirmeyi planladığı projelerini Cumartesi akşamı Beykoz Sahilinde düzenlenecek programla ilçe kamuoyuna sunacak.

Beykoz Belediye Başkanı ve AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, ilçede yaşamı mutlu kılmayı hedefleyen ve gençlerin hayallerini gerçekleştirebileceği bir Beykoz parolasıyla yola çıkarak hazırlanan yeni projelerini büyük bir program ile tanıtacak.

Beykoz’un yüzünü güldürecek yeni projeler

2019’da “5 Yılda 15 Yıllık Hizmet” parolasıyla hizmet bayrağını devr aldığı Beykoz’da hayatın her alanına dokunan yatırımlara imza atan Murat Aydın’ın, çocuklardan gençlere, yaşlılardan kadınlara her kesimin yüzünü güldürecek projelerle kamuoyunun karışına çıkacak.

Ulaşımdan sağlığa, spordan sosyal hayata

“Beykoz İçin Hız Kesmeden Devam” hedefiyle hazırlanan, ilçede yaşamı daha güzel kılacak yeni yatırımların görücüye çıkacağı toplantıda; ulaşımdan sağlığa, spordan sosyal hayata büyük projeler yer alıyor.

Başkan Murat Aydın’ın ilçe sakinlerinin beklentileri doğrultusunda yeni dönem hizmet yol haritasını açıklayacağı programa geniş katılım bekleniyor.

TARİH: 9 Mart 2024 Cumartesi

YER: Beykoz Sahili

SAAT: 19.30

İlgili Haber: Beykoz’da 9 Mart’ta hayat duracak

Haber Merkezi

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı eşitlik belgesi imzaladı
Önceki CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı eşitlik belgesi imzaladı
Ekrem İmamoğlu Beykoz İlçe Başkanını evinde ziyaret etti
Sonraki Ekrem İmamoğlu Beykoz İlçe Başkanını evinde ziyaret etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz