Beykoz’da 9 Mart’ta hayat duracak

  • 0
  • 21311
Beykoz’da 9 Mart’ta hayat duracak
Beykoz’da 9 Mart’ta hayat duracak

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, 2024-2029 döneminde Beykoz’da hayata geçirmeyi planladığı projelerin tanıtımı için geri sayıma başladı. Yeni dönem projeleri 9 Mart Cumartesi akşamı yapılacak büyük lansmanda sunulacak.

2024 Yerel Seçim’lerine bir ay süre kala sahadaki çalışmalar hızlandı. Beykoz Belediye Başkanı ve AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın yeni döneme yönelik projelerini büyük bir lansman ile Beykoz’a duyurmak için geri sayıma başladı.

 “Beykoz İçin Hız Kesmeden Devam”

2019’da “5 Yılda 15 Yıllık Hizmet” parolasıyla Beykoz’da hayatın her alanına dokunan yatırımlara imza atan Murat Aydın’ın, bu sefer hangi projeleri sunacağı kamuoyunda merak konusu oldu.

“Beykoz İçin Hız Kesmeden Devam” hedefiyle hazırlanan, ilçede yaşamı daha güzel kılacak yeni yatırımların görücüye çıkacağı toplantıda; ulaşımdan sağlığa, spordan sosyal hayata büyük projelerin sunulacağı öğrenildi.

Başkan Murat Aydın’ın ilçe sakinlerinin beklentileri doğrultusunda yeni dönem hizmet yol haritasını açıklayacağı programa toplumun tüm kesimlerinden geniş katılım bekleniyor.

 

PROJE LANSMAN TOPLANTISI

TARİH: 9 Mart 2024, Cumartesi

YER: Beykoz Sahili (Şişecam Karşısı)

SAAT: 19:30

Haber Merkezi

CHP Adaylığından istifa eden Elif Çelik'ten beklenen açıklama
Önceki CHP Adaylığından istifa eden Elif Çelik'ten beklenen açıklama
Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Sonraki Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz