Beykoz'da Hayvan Barınağı ihalesi iptal edildi

  • Güncelleme: 28.01.2020 14:04
  • Okunma: 4309 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi yaklaşık 15 gün önce Mahmutşevketpaşa'daki hayvan barınağını yıkmış ve yerine yenisini yapacağını açıklamıştı.
Beykoz'da Hayvan Barınağı ihalesi iptal edildi

Uzun yıllar Beykoz'daki sokak hayvanlarını ev sahipliği yapan Mahmutşevketpaşa'daki hayvan barınağı yaklaşık 15 gün önce Beykoz Belediyesi ekiplerince yıkılmıştı. Hayvanseverlerin bu duruma tepki göstermesi üzerine açıklama yapan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, "Onlar da Beykozlu, her şeyin en güzeline layıklar. Can dostlarımız için yeni bir bakım evi yapıyoruz. Geçici Hayvan Bakım Evi”miz 11 dönüm araziye kurulacak. Tedavi, aşılama ve bakım yapılacak merkezde, ameliyathane ve yoğun bakım üniteleri de olacak.” şeklinde açıklamada bulunmuştu.

Hayvan barınağının yıkıldığını haberleştiren Dost Beykoz yeni hayvan barınağı için Beykoz Belediyesi'nin ihale açtığını ve Başkan Murat Aydın'ın açıklamalarını duyurmuştu.

Beykoz Belediyesi'nin, 2019/715710 kayıt numarası ile 10 Ocak 2020 günü açmış olduğu hayvan barınağı ihalesi yine Beykoz Belediyesi tarafından 24 Ocak 2020 günü iptal edildi.

İhalenin iptal edilmesine ise ihaleyi kazanan firmanın 4734/ 10. Maddesinde belirtilen belgeleri tamamlayamaması gerekçe gösterildi.

İLGİLİ HABER: Beykoz Belediyesi hayvan barınağını da yıktı

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz