Beykoz'da 1. sınıf bir projeye imza atıyoruz

  • 0
  • 29943
Beykoz'da 1. sınıf bir projeye imza atıyoruz

Eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül'ün Maritza'sı Beykoz'da inşaata başladı.

Emir Sarıgül, hem Türkiye ekonomisi ve gayrimenkul sektörü, hem de kendi projelerine dair açıklamalarda bulundu. Türkiye'nin ekonomik anlamda pozitif noktaya geldiğini söyleyen Sarıgül "Faizlerin düşmesi ile birlikte insanların alım gücünde yaşanan yükselme, sektörümüze olumlu katkı sağlıyor. Karamsarlığı bir kenara bırakmamız gerekiyor. Türkiye her noktada iyiye gidiyor. Bunu gayrimenkul satışlarından yaşanan gelişmelerden anlamak mümkün" dedi.

Korona etkisinin zamanla azalacağını söyleyen Emir Sarıgül 2021 yılında toparlanma ve büyümenin gerçekleşeceğini söyledi.

Maritza İnşaat'ın yatay mimarı üzerine kurgulanan; lüks, konforlu ve insanların hayatına dokunan işlere imza attığını söyleyen Emir Sarıgül "Yüksek katlı binalar inşa etmedik. Projelerimizin tamamı; 4-5 katlı ve 10 ile 20 blok arası arasında değişen büyüklüklere sahip oldu.

Sarıgül Beykoz'da ne yapıyor?

Emir Sarıgül, "Şimdi yeniden Beykoz'a geri döndük ve Maritza Vadi Evleri Projemizin temelini attık ve inşaatı başlattık" dedi.

Çubuklu projemize büyük ilgi oldu

Bu projenin 20 blok ve 230 daireden oluştuğunu ifade eden Emir Sarıgül "Beykoz'un gözbebeği olan Çubuklu Vadisi'nde yer alan projemize büyük ilgi oldu. 2 ay önce ön talep toplamaya başladık ve projenin yüzde 20'sine yakınını sattık diyebiliriz. Henüz lansman yapmadan gerçekleştirdiğimiz bu performans, bizim adımıza ciddi bir başarı anlamına geliyor" dedi.

Beykoz projesinin metrekaresi ne kadar?

Maritza Vadi Evleri Projesinde hafriyat işlerinin devam ettiğini de belirten Emir Sarıgül "Projemizde bu yılın temmuz ayı gibi satışa başlayacağız. Metrekare fiyatları ortalama 12 bin TL ile 15 bin TL arasında olacak.

Beykoz'da 1'inci sınıf bir projeye imza atıyoruz. Kullandığımız ürünlerin kalitesi, sosyal alanlarımız, site yönetimi ve lokasyonu projemizi bölgedeki rakiplerinden büyük farkla ayrıştırıyor. Projemiz, devlet hastanesine 1.5 dakika, özel hastaneye 2.5 dakika mesafede yer alıyor. Sahile 2 dakika, en yakın kolej ve okula 4 dakika mesafede bulunuyor. Sosyal alanları ile fark yaratan projemizde 5.5 kilometre yürüyüş alanı yer alıyor. Ayrıca ev sahipleri için organik tarım yapabilecekleri 'hobi bahçeleri' yaptık. İnsanlar burada, aileleri ile bu keyfi yaşayabilecekler" açıklamasını yaptı.

İLGİLİ HABERLER: 

Maritza Beykoz Vadi Evleri'nde kimler oturacak?

İdare Mahkemesi'nden Maritza İnşaat’a: 'DUR'

Maritza İnşaat Beykoz’da yapılaşma izni aldı mı?

 
 

 

 

Haber Merkezi

 

Beykoz Üniversitesi'nden madde bağımlılığı uyarısı
Önceki Beykoz Üniversitesi'nden madde bağımlılığı uyarısı
AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
Sonraki AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz