Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın sözünü tuttu

  • 0
  • 3181
Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın sözünü tuttu
Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın sözünü tuttu

Daha önce Beykoz Spor Kulübü Yönetim Kurulu’nun ziyaret ettiği Belediye Başkanı Murat Aydın forma satın alarak kulübe destek olacağı sözünü vermişti.

Başkan Aydın kendisi forma almakla kalmayıp yardımcılarını da forma alarak kulübe destek olmalarını teşvik etti.

Başkan Murat Aydın’ın bu davranışı “Beykoz Belediyesi ile Beykoz Spor Kulübü arasındaki buzlar eriyor” şeklinde yorumlanırken kulüpten yapılan açıklamada, bu desteğin simgeselde olsa önemli olduğu ve Beykoz Belediyesi’nin bu sezon vereceği destekle sportif başarıya ulaşılacağına vurgu yapıldı.

Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu yapmış olduğu açıklamada Belediye Başkanı Murat Aydın’a teşekkür ederek şu ifadelere yer verdi:

Beykoz Belediye Başkanı Sayın Murat Aydın önderliğinde Beykoz Belediyesi üst yönetiminde görev alan Belediye Başkan Yardımcıları Sayın Bünyamin Korkmaz, Sayın Engin Köklü, Sayın Fatih Sağlam, Sayın Manolya Demirören, Sayın Selami Keskin ve Sayın Feruz Kutsal, "Tek Renk, Tek Yürek, Tek Aşk BEYKOZ AYAĞA" forma kampanyasına katıldı.

Her biri birer adet, toplamda yedi adet hatıra forması alarak kampanyayı destekledi ve büyük Beykoz'un yanında olduklarını gösteren simgesel bir adım attı.

Başta Beykoz Belediye Başkanı Sayın Murat Aydın olmak üzere hepsine tek tek şahsım ve camiamız adına teşekkür ediyorum. Beykoz Spor Kulübü, Beykoz Belediyesi'nin bu sezon yapacağı desteklerle birlikte sportif başarıya ulaşmak için daha yüksek bir moral motivasyonla yoluna devam edecektir.

Her şey büyük Beykoz için…

İlgili Haber: Beykoz Belediye Başkanı söz verdi, forma alacak

Spor Servisi
Beykoz Belediyesi’nin 49 yaşındaki elamanı üniversite kazandı
Önceki Beykoz Belediyesi’nin 49 yaşındaki elamanı üniversite kazandı
Bursa'dan aldığı motorla Beykoz'da çevirmeye takıldı
Sonraki Bursa'dan aldığı motorla Beykoz'da çevirmeye takıldı