Beykoz Belediye Başkanı söz verdi, forma alacak

  • 0
  • 3001
Beykoz Belediye Başkanı söz verdi, forma alacak
Beykoz Belediye Başkanı söz verdi, forma alacak

Beykoz Spor Kulübünde son yapılan genel kurul sonrasında yeniden başkanlığa seçilen Zeki Aksu, Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ı ziyaret etti.

Konuya ilişkin kulübün yapmış olduğu açıklamada, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'ın, Zeki Aksu’nun Başkanı olduğu kulübe forma alarak destek olacağını söylediğine yer verildi.

“Beykoz Spor Kulübü Yönetimi olarak, Beykoz Belediye Başkanı Sayın Murat Aydın'ı ziyaret ettik.” ifadelerinin kullanıldığı açıklamada, “Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam'ın da katılımıyla bir saati aşan kulübümüz odaklı sohbette, Beykoz 1908 için neler yapılabileceği olumlu bir havada görüşüldü.” denildi.

Ziyaret kafilesinde, Başkan Zeki Aksu, asbaşkanlar Sedat Kaba, Tamer Kısmet, Yönetim Kurulu üyeleri Safter Eroğlu, M. Talat Karasakaloğlu, Alpaslan Özgül, Mutlu Atagün ve Kulüp Genel Müdürü Eser Öktem yer aldı.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın, yardımcıları ve üst yönetimi ile birlikte, “Tek Renk, Tek Yürek, Tek Aşk Ayağa Kalk Beykoz" Sloganı ile başlatılan “Hedef 1908 Hatıra Forma Kampanyası” kapsamında “115. Yıl Hatıra Forması” alarak  kulübe destek olacağı ifade edildi.

Beykoz Spor Kulübü Yöneticileri, Başkan Murat Aydın’a, hoş sohbeti ve göstermiş olduğu ev sahipliğinden dolayı teşekkür etti.

Kulüp yönetiminin değişik kurumlara ziyaretlerini sürdüreceği ve Beykoz 1908 AŞ’nin, Beykoz'la bütünleşme çalışmalarına devam edileceği ifade edildi.

Spor Servisi

Beykoz Belediyesi 20 zabıta memuru alacak
Önceki Beykoz Belediyesi 20 zabıta memuru alacak
Beykoz’da depreme dayanıksız cami ibadete kapatıldı
Sonraki Beykoz’da depreme dayanıksız cami ibadete kapatıldı