Avukat Kemal Kaya AK Parti Aday Adayı

  • 0
  • 11659

Kısa süre önce Dost Beykoz’a verdiği röportajda sinyallerini veren Avukat Kemal Kaya, AK Parti Aday Adayı oldu.

AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ve Erol Kaya ile yakın dostluğu olduğu bilinen Avukat Kemal Kaya, AK Parti’den Beykoz Belediye Başkan Adayı Adayı oldu. AK Parti Beykoz İlçe binasına giderek gerekli işlemlerini yapan Kemal Kaya, “bizim tek derdimiz AK Parti’yi Beykoz’da güçlü kılmak. Çünkü bu ülkenin AK Parti’ye ihtiyacı, bizimde Beykoz halkına borcumuz var” dedi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç ile başkanlık odasında bir süre sohbet eden Kaya, “bizim düşüncemiz ve fedakârlığımız hangi yönde olursa olsun, merkezimizde AK Parti’nin güçlenmesi vardır” diye konuştu.

Daha önce Dost Beykoz’a vermiş olduğu röportajda aday adayı olacağının sinyallerini veren Avukat Kemal Kaya, “şunu rahatlıkla söyleyebilirim. Burada bir hak meselesi var. Beykoz halkı bizi yerelde 3 seçimdir destekledi, referandumlarda dimdik liderinin arkasında durdu. O zaman ben de Beykozlunun hakkını savunurum, beklentilerine çare bulurum arkadaş. İmarla ilgili sıkıntı sınırlamalar var ama çözüm de var. İyi düşünmek, risk almak ve enerji harcamak gerekiyor bunun için. En önemli imar sınırlamaları SİT ve Boğaziçi yasasında mı var. Burada yasal düzenlemeler yapılması gerekiyor.” ifadelerini kullanmıştı.

Kemal Kaya, projelerine yönelik bilgilendirmeyi daha sonra düzenleyeceği basın toplantısıyla kamuoyuyla paylaşacağını kaydetti.

KEMAL KAYA RÖPORTAJINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Haber Merkezi

Muharrem Kaşıtoğlu Beykoz’a ihaneti sürdürüyor
Önceki Muharrem Kaşıtoğlu Beykoz’a ihaneti sürdürüyor
Dost Beykoz Gazetesi Ekim 2023... 243. Sayı
Sonraki Dost Beykoz Gazetesi Ekim 2023... 243. Sayı