AK Parti Beykoz’dan eleştirilere cevap gecikmedi

  • 0
  • 5719
AK Parti Beykoz’dan eleştirilere cevap gecikmedi
AK Parti Beykoz’dan eleştirilere cevap gecikmedi
AK Parti Beykoz’dan eleştirilere cevap gecikmedi

Beykoz Belediyesi eski Başkan Yardımcılarından İhsan Sabri Öksüz'ün serzenişine AK Parti Beykoz'dan cevap gecikmedi.

AK Parti Beykoz teşkilatında aktif görev aldıktan sonra bir dönem Belediye Başkan Yardımcılığı da yapan İhsan Sabri Öksüz, geçtiğimiz günlerde yapılan İlçe Danışma Meclisi toplantısına davet edilmediği için sosyal medya üzerinden serzenişte bulunmuştu.

Öksüz'ün bu davranışını Dost Beykoz, "Beykoz'da AK Parti'ye bu tepki niye?" başlığıyla okuyucularına duyurmuştu. İhsan Sabri Öksüz'e Beykoz İlçe Başkanlığı'ndan yanıt yine sosyal medya üzerinden geldi.

İhsan Sabri Öksüz'ün sosyal medya hesabındaki paylaşımına Tanıtım ve Medyadan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Yılmaz cevap verdi.

Yılmaz'ın cevabında Öksüz'e 'ağabey' diye hitap etmesi dikkati çekerken, teşkilata haksızlık yaptığını yazdı.

İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Yılmaz, "İlçe Danışma Meclisi katılımcılarının kimler olduğunu öğrenmek senin için çok da zor olmasa gerek. Ama eğer bunu bilip de doğrusunu buradan paylaşım yapıyorsan art niyet aramak en doğal hakkımızdır." dedi.

Danışma Meclisi toplantılarına kimlerin katılacağına İl Başkanlığı'nın karar verdiğini ve İlçe Başkanlığı'nın bunu uygulamakla yükümlü olduğuna işaret eden Yılmaz, bunu en iyi bilmesi gereken kişilerden birinin de İhsan Sabri Öksüz olduğunu dile getirerek, "Varsayalım bilmiyordun doğrusunu öğrenmek senin için çok da zor olmasa gerek. Ama öğrendikten sonra da bu tutumunu sürdürüyorsan hakka girmiş olursun." ifadelerini kullandı.

Yılmaz, eleştiri yapılacaksa İlçe Başkanlığı'nın değil katılımcıları belirleyen İl Başkanlığının eleştirilmesi gerektiğini, Öksüz'ün de İl Yönetiminde çok yakından tanıdığı isimler olduğunu söyledi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Yılmaz, İhsan Sabri Öksüz'e verdiği cevabı şöyle sonlandırdı:

"Özür bekliyoruz"

"Sadece verilen görevi yerine getirmeye çalışan ilçe yönetimine söylemiş olduğun sözlerden, haksız ithamlarından dolayı senden bir özür bekliyoruz. Eğer konunun doğrusunu bilip de öğrenip de burada açıklama yapmıyorsan tek derdi hizmet olan bizlerin büyük günahını alıyorsun demektir. Herkes kendine yakışanı yapmalıdır."

Öte yandan Yılmaz, İstanbul İl Başkanlığı'ndan İlçe Başkanlığı'na gönderilen katılımcı listesini de yine Öksüz'e verdiği cevapla birlikte paylaştı.

Bir dönem Beykoz Belediye Başkan Yardımcılığı yapan İhsan Sabri Öksüz'ün eşinin son kongrede Osman Nuri Kabaktepe Başkanlığı'nda oluşturulan listede Yedek Yönetim Kurulu Üyesi olarak AK Parti İstanbul İl Teşkilatı'nda yer aldığı öğrenildi.

"Beykoz'da AK Parti'ye bu tepki niye?" başlıklı haberi okumak için tıklayınız.

Haber Merkezi

İstanbul Emniyet Müdürü Beykoz polisini denetledi
Önceki İstanbul Emniyet Müdürü Beykoz polisini denetledi
İstanbul yağışlara hazır mı? Beykoz Meclis Üyesi anlattı
Sonraki İstanbul yağışlara hazır mı? Beykoz Meclis Üyesi anlattı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz