Beykoz’da AK Parti’ye bu tepki niye?

  • 0
  • 6221
Beykoz’da AK Parti’ye bu tepki niye?
Beykoz’da AK Parti’ye bu tepki niye?
Beykoz’da AK Parti’ye bu tepki niye?

Beykoz Belediyesi eski Başkan Yardımcılarından İhsan Sabri Öksüz’ün sosyal medyada partisini eleştirmesi dikkati çekti.

İhsan Sabri Öksüz geçtiğimiz günlerde uzun aradan sonra ilk kez yapılan İlçe Danışma Meclisi Toplantısına davet edilmediklerini ifade ederek, İlçe yönetimi eleştirdi.

“Nezaketen davet yapılmıyor”

“AK Parti Beykoz İlçe Danışma Meclisi toplanıyor, nezaketen bir davet yapılmıyor. Beykoz'u bitirme noktasına geldiniz. Tebrikler… ilçe yönetimi!!!” ifadelerini kullanan İhsan Sabri Öksüz’ün bu ifadelerine yine bazı partililerin destek verdiği görülürken, Öksüz, kendisine, “ağzına sağlık yiğidim” diye destek veren Hasan Memiç’e cevaben şunları yazdı:

“O koltuklarda kimse rahat oturamaz”

“Abim dün akşamdan beri 100'ün üzerinde telefon ve mesaj aldım. İnsanların yarasına parmak başmışız meğer. Biz de aktif siyaset yaptık, asla bu şekilde davranmadık. İnsanları kategorize ederek, kullanarak siyaseten ayak oyunları çevirerek makam, mevkii ve para peşinde olmadık. 24 Haziran seçimlerinde CHP'nin gerisinde bıraktılar partiyi. 2024 de teslim ederler bu gidişle. Vefa yalnızca İstanbul'da semt adı değildir. Bu uyarılarımı üzerlerine alırlarsa iyi, almazlar ise o koltuklarda kimse rahat oturamaz. Bunu da gayet iyi biliyorlar. Onca yıldır emeğim olan partinin daha da kötü yönetilmesine gönlüm razı olmaz.”

Doktor Selami Öksüz’ün oğlu olan İhsan Sabri Öksüz, Muharrem Ergül döneminde Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yapmış, teşkilat içinde tanınan isimlerdendi.

Haber Merkezi

Murat Aydın’a cevap Gülay Demirel’den geldi
Önceki Murat Aydın’a cevap Gülay Demirel’den geldi
İstanbul yağışlara hazır mı? Beykoz Meclis Üyesi anlattı
Sonraki İstanbul yağışlara hazır mı? Beykoz Meclis Üyesi anlattı