Son Dakika

Zerzevatçı Mahalle Muhtarından dikkat çeken açıklama

  • 0
  • 9323
Zerzevatçı Mahalle Muhtarından dikkat çeken açıklama

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın, bayramın 2. günü Zerzevatçı Mahallesine yapmış olduğu ziyarete ilişkin yaşanan bazı tartışmalar üzerine mahalle muhtarlığı bir açıklama yaptı.

Açıklamada, sosyal medyada yayınlanan bazı görüntülerin art niyetli bazı kesimlerce bilgi kirliliğine yol açmak amacıyla kullanılabileceğine vurgu yapılırken, söz konusu tartışmada fiziki sataşma iddialarının da doğru olmadığı ifade edildi.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur

 

Bayramın 2. Günü, Beykoz Belediye Başkanımız Sayın Murat Aydın’ın mahallemizi ziyaretleri sırasında bir takım olayların yaşandığına ilişkin sosyal medya mecralarında çeşitli görüntüler ve asılsız ifadeler yayınlanmıştır.

 

Zerzevatçı Mahalle muhtarlığı olarak, bu görüntülere yönelik yaşanan tartışmaların ve art niyetli kişilerin oluşturabilecekleri muhtemel bilgi kirliliğinin önüne geçmek amacıyla bu açıklamayı yapma zaruretimiz doğmuştur.

 

Her bayram olduğu gibi bu bayramda da,  geleneksel pilav günümüz de Beykoz Belediye Başkanımız Sayın Murat Aydın ve ekibini misafir olarak ağırladık. Her yerde olduğu gibi mahallemizde de Belediye Başkanımız halkın sorunlarını dinlemiş ve onlarla sohbet ederek, bayramlaşmıştır.

 

Bu sohbet sırasında, bölgemizde yasalardan kaynaklı olarak bazı sorunlarda konuşuldu. Bazı vatandaşlarımızın bu esnada tepkilerini dile getirmesi sonucu, küçük çaplı bir tartışma yaşanmıştır.

 

Beykoz Belediye Başkanımız Sayın Murat Aydın’ı mahallemizde ağırladığımız sırada, belediye yetkilileri ve vatandaşlarımız arasında fiziki müdahale yaşandığına ilişkin ifadelerin tamamı asılsızdır.

Muhtarlığımız, devletimizin bütün kurumlarıyla iş birliği içinde mahallemize hizmet etmeye devam edecektir.

 

Kamuoyuna saygıyla bildiriyor, bu vesile ile tüm Beykoz halkının Mübarek Ramazan Bayramını bir kez daha tebrik ediyorum.

 

Selam ve saygılarımla

Emre Cankaya

Zerzevatçı Mahalle Muhtarı

Elmalıspor Beykoz’da lidere diş geçiremedi
Önceki Elmalıspor Beykoz’da lidere diş geçiremedi
Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı
Sonraki Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı