Yaşam

Zeki Paşalı’nın kayınpederi ebediyete uğurlandı

Zeki Paşalı’nın kayınpederi ebediyete uğurlandı
07.04.2018 18:15
| | |
5163

Beykoz Paşalı Marketleri’nin Sahibi Zeki Paşalı’nın kayınpederi Hasan Gedik vefat etti. Merhum Gedik için Beykoz Merkez Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.

Beykoz’da oldukça geniş bir kesim tarafından tanınan Paşalı Marketleri’nin Sahibi Zeki Paşalı’nın kayınpederi 83 yaşındaki Hasan Gedik bu gün sabah saatlerinde evinde vefat etti.

Evinde oturduğu bir sırada ebediyete irtihal eden 83 yşındaki Hasan Gedik için Beykoz Merkez Camii’nde cenaze namazı kılındı.

Paşalı Ailesi’nin cami avlusunda taziyeleri kabul ettiği cenaze namazında; Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcıları Tacettin Aksu ve Salim Öztürk, AK Parti İlçe Başkan Adayı M. Hanefi Dilmaç, Beykoz Rizeliler Derneği Başkanı Mikail Akyıldız, CHP eski İlçe Başkanı Bahadır Yavuz ve eski Meclis üyesi İsmet Konca gibi isimler saf tuttu.

Paşalı Marketleri Sahibi Zeki Paşalı’yı acılı gününde Beykozlu iş adamları da yalnız bırakmazken, MOBİSAD Genel Başkanı ve Turnacıoğlu Telekomun Sahibi Mustafa Turnacı ve HEDEF AVM’lerinin Sahibi Murat  Günday’da cenaze namazında hazır bulunan isimler arasında yer aldı.

Zeki Paşalı, oğlu Oğuz paşalı ile birlikte namaz sonrası da Paşa ailesinin sevenlerinin taziyelerini kabul ederken, torun Oğuz Paşalı bir an bile dedesinin tabutunun başından ayrılmadı. Çok sayıda Beykozlu vatandaşın katıldığı cenazede merhum Hasan Gedik için dostlarından şahitlik alınırken, imam cenazeye katılanlardan da Hasan Gedik’e haklarını helal etmelerini istedi.

Namaz sonrası okunan Fatiha’nın ardından merhum Hasan Gedik’in cenazesi sevenlerinin omuzlarında cenaze aracına taşındı. Oradan Şahinkaya Mezarlığı’na götürülen Merhum Gedik sevenlerinin duaları eşliğinde, aile kabristanlığındaki ebedi istirahatgahına teslim edildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Güncel Haber, Zeki Paşalı, Cenaze, Hasan Gedik, Vefat

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"