Zeki Paşalı Kavacık'ta LOKANTA açtı…

  • 0
  • 18404
Zeki Paşalı Kavacık'ta LOKANTA açtı…
Zeki Paşalı Kavacık'ta LOKANTA açtı…
Zeki Paşalı Kavacık'ta LOKANTA açtı…
Zeki Paşalı Kavacık'ta LOKANTA açtı…

Beykoz’un birçok mahallesindeki marketleriyle her geçen gün iş dünyasın ki önemini arttıran Zeki Paşalı, Paşa Sofrasından sonra yemek sektörüne “LOKANTA” ile farklılık kattı.

Zeki Paşalı’nın Kavacık Orhan veli Kanık Caddesi No: 55’de “LOKANTA” adıyla açmış olduğu işletme hizmet vermeye başladı… Klasik Türk yemekleriyle hizmet verecek olan işletmenin ilk günkü konukları AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç oldu.

Öğlen yemeğini Lokanta’da yiyen protokol üyeleri Zeki Paşalı’ya, “hayırlı olsun” dedi.

Klasik Türk yemekleri ile müşterilerine hizmet vermeye başlayan işletmede mevsim yemekleri, salatalar, et ve tavuk döner, sebzeli kebap, et sote, tas kebap gibi yemekler yenilebilecek. LOKANTA’nın işletme Müdürlüğü’nü ise yine Zeki Paşalı’ya ait olan Paşa Sofrası’nı işleten oğul Oğuz Paşalı yürütecek.

LOKANTA ile ilgili Dost Beykoz’a açıklamalarda bulunan Oğuz Paşalı, diğer restaurantların kebap ağırlıklı olduğunu ifade ederek, “yeni tesisi ise daha çok evlerimizde yediğimiz yemekler üzerine kurduk” dedi.

Çalışan kesimin, sürekli hareket halinde olduğu için yüksek kalorili ve enerjik beslenmesi gerektiğini bu nedenle ve fast food anlayışından ziyade yerli tarza önem verdiklerini ifade eden Paşalı, yemeklerde kullandıkları etleri; Anadolu’nun çeşitli bölgelerinde doğal ortamda beslenen hayvanlardan tercih ettiklerini söyledi.

“İnsanlar öğlen yemeklerini hem ucuz, hem de kaliteli olarak bizde yiyebilecekleri gibi, saatleri kısıtlı olduğu için masada yemek beklemek gibi bir zaman kaybı da olmayacak” şeklinde konuşan Oğuz Paşalı, LOKANTA’da 15’e yakın insanı da istihdam ettiklerini kaydetti.

Haber Merkezi

Ateşle oynamayın!
Önceki Ateşle oynamayın!
Beykoz’da ambulansa yol vermeyen sürücüye 30 bin lira ceza
Sonraki Beykoz’da ambulansa yol vermeyen sürücüye 30 bin lira ceza
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz