Son Dakika

Zeki Paşalı’da Hedef: 32 Şube

  • 0
  • 10006
Zeki Paşalı’da Hedef: 32 Şube
Zeki Paşalı’da Hedef: 32 Şube
Zeki Paşalı’da Hedef: 32 Şube

Paşalı Süpermarket Zincirinin 7. halkası, Beykoz Akbaba'da hizmete girdi.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Paşalı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile birlikte Paşalı Süpermarketlerinin 7. şubesini Akbaba'da hizmete açtı. Açılış sonra Dost Beykoz'un sorularını yanıtlayan Zeki Paşalı, 2023 yılındakadar 32 mahallede 32 şube açmayı hedeflediklerini ifade ederek, "Beykoz'un giriş ve çıkışı dahil, her noktasında hizmet vermeyi amaçlıyoruz" diye konuştu.

Akbaba'da gerçekleştirilen açılışa, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) Başkanı Selamet Aygün, TPF Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Paşalı, BEYÇANDER Başkanı Samet Çolak, OFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe, BEDES Başkanı Gülay Demirel ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Dost Beykoz'a özel açıklamalar yapan Zeki Paşalı800 metrekare üzerinde inşa edilen Paşalı Süpermarketi hakkında bilgi verdi. Beykoz'daki 7. şubelerini Akbaba'da açan Zeki Paşalı, buradaki Süper markette 18 kişinin çalıştığını ve 3 kasa ile vatandaşlara hizmet verdiklerini dile getirdi. İlk süpermarketlerini 1981 yılında açtıklarına dikkat çeken Zeki Paşalı, Hükümetin ‘Hedef 2023’ projesine de gönderme yaparak, "2023 yılına kadar Beykoz'daki 32 mahallede 32 şube açmayı planlıyoruz. Beykoz'un her köşesine ulaşmak istiyoruz" şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Ağızlardan BAL damladı
Önceki Ağızlardan BAL damladı
Beykoz'daki yangında giyim mağazası küle döndü
Sonraki Beykoz'daki yangında giyim mağazası küle döndü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz