Zeki aksu'dan sezon öncesi açıklama

  • 0
  • 6147
Zeki aksu'dan sezon öncesi açıklama
Zeki aksu'dan sezon öncesi açıklama
Zeki aksu'dan sezon öncesi açıklama
Zeki aksu'dan sezon öncesi açıklama
Zeki aksu'dan sezon öncesi açıklama

Beykozspor 1908 A.Ş., 19 Ağustos Dünya Beykozlular Günü öncesi ilçenin yerel basınıyla bir araya geldi.

'Dünya Beykozlular Günü' münasebetiyle Beytaş Sahil Cafe'de yapılan toplantıya Beykoz 1908 Kulübü Başkanı Zeki Aksu, Beykoz 1908 Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Yümsel, Boğazın Yargıçları taraftar grubu adına tribün Lideri Ayhan, kulübün sevilen amigosu Paypay ve genç taraftarlar adına Beşir Aydoğan ile Beykoz Yerel Basınını temsilen gazete temsilcileri katıldı.

Kahvaltılı olarak yapılan basın toplantısında ilk sözü alan Abdullah Yümsel, "Dünya Beykozlular Günü" münasebetiyle bu basın toplantısını yapmayı uygun gördüklerini söyledi.

Yümsel, "Geçtiğimiz yıllarda 19 Ağustos tarihi Beykoz Belediye Meclisi'nde “Dünya Beykozlular Günü” olarak kabul edildi. Her sene kutladığımız bu günün simgesi Beykoz Spor Kulübüdür. Bu mana da Allah nasip ederse yarın akşam 17:00’de Beykoz Meydanı'nda buluşup kortej halinde Paşabahçe Stadı'na kadar yürüyeceğiz. Burada bu özel günle alakalı konuşmalar yapacağız. Daha sonra ise İstanbulspor kulübüyle bir hazırlık maçı oynayacağız" şeklinde konuşarak daha sonra sözü Kulüp Başkanı Zeki Aksu'ya bıraktı.

Açıklamalarından önce 15 Temmuz darbe girişimine değinen Başkan Aksu, "ülkemiz ve Beykozumuz çok önemli devrelerden geçiyor ama Beykoz için sevindirici olan şu ki demokrasi mücadelesinin ilk kahramanları ilçemizin sakinleri oldu" dedi.Zeki Aksu:  'Misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayacağız'

İlçe sakinleri tarafından kutlanacak olan 19 Ağustos Dünya Beykozlular Günü hakkında değerlendirmeler de bulunan Kulüp Başkanı Zeki Aksu şöyle konuştu:

"İlçenin önemine binaen yarın akşam Beykoz’un yerel yöneticilerinden Beykoz Spor Kulübümüzün kurtuluşu için destek bekliyoruz. Bu basın toplantımızı düzenlememizin bir amacı da bu oldu. Üç yıl aradan sonra böyle bir toplantı yaptık. Beykoz Spor Kulübü olarak 108 yıldır mücadele ediyoruz. Beykoz Spor Kulübü hangi ligde olursa olsun sonsuza kadar yaşayacak. Bizler armanın peşindeyiz. Yarın akşam da Beykoz Spor Kulübü'nün ayakta olduğunu göstermek için 'Dünya Beykozlular Gününü' kutlayacağız. Yarın Sayın Kaymakamımızı ve Sayın Belediye Başkanımızı da bekliyoruz. Birlik ve beraberlik içinde Beykozlular günümüzü bize yakışacak şekilde kutlayalım. Daha sonra taraftar temsilcilerine hitaben taraftar olarak ev sahibi sizlersiniz. Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayacağınıza inanıyorum” diyerek sözlerine son verdi.

Haber Merkezi

Beykoz’un gururu Kavacık uçağı semalarda...
Önceki Beykoz’un gururu Kavacık uçağı semalarda...
Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Sonraki Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz