Spor

Zeki Aksu: ‘Beykozspor borçlarından arınacak’

Zeki Aksu: ‘Beykozspor borçlarından arınacak’
27.03.2018 19:40
| | |
5387

Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, Kulüp Sosyal Medya hesabından bir çağrısını yineledi.

Başkan Aksu, Beykoz Kelle İbrahim Stadı ve Beykoz Spor Kulübü Derneğinin Kulüp Binasının kendi Yönetimlerine verilmesini istedi.

Başkan Aksu açıklamasında şöyle dedi:

“TESİSLERİMİZİ GERİ ALALIM, MÜZEDE DEĞİL SAHADA OLALIM!”

Mülkiyeti Gençlik Spor Genel Müdürlüğü’ne ait olmakla birlikte Beykozluların alın teri ile kulübümüz tarafından inşa edilen Kulüp Binamızı geri istiyoruz.

Gençlik Spor Genel Müdürlüğü’nden, Beykoz Belediyesi tarafından kiralanan ve anamızın ak sütü gibi helalimiz olan kulüp binamızın bir an önce tamamlanarak kulübümüze tahsisi ACİL BİR MESELEDİR.

Beykoz Belediye Başkanı Sayın Yücel Çelikbilek ve Beykoz Belediyesi meclis üyelerinden camiamız adına bir kez daha talep ediyoruz.

“Tesislerimizi Geri Alalım, Müzede Değil Sahada Olalım!” sloganıyla çıktığımız bu yolda tüm Beykozluları tarihlerine sahip çıkmaya çağırıyoruz.

Kulüp Binası ve Stadyumu ile Beykoz Spor Kulübü; kısa zamanda borçlarından arınacak, yaşayacak, müzede değil ebediyete dek sahada olacaktır. . .

Her zaman ve her platformda gecesini gündüzüne katarak bu HAK VE HALK mücadelesini sürdüren; geçmişten günümüze kadar görev yapmış tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımı, Beykozspor üyelerimizi, emekçilerimizi, taraftarlarımızı, basın mensuplarımızı, ilçemizin ileri gelenlerini ve tüm hemşerilerimizi tesislerimizin geri alınmasında yanımızda görmekten büyük bir onur duyacağımızı belirtiyor saygılarımı sunuyorum.. . .

Zeki Aksu / Beykozspor Başkanı

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Kulübü, Zeki Aksu

reklam
2 Yorum
çubukluyalı29.03.2018 13:50:57

klup binasınıda satacaksın borçları ödeyeceğim diye;sonra ortada hiç birşey yok.düzlüğe çıkaracakmış.klubu bu hale kim nasıl getirdi bir sor kendine bakalım

Hakan Köse27.03.2018 20:56:15

Boş boş konuşma bence zeki aksu bu kulübü bu hale getiren bir numaralı adam sensin. Kulübü borç batağına sokan da sensin. Bir an önce çek elini bu kulübün üstünden. Sosyal medya hesabından açıklama yapmakla bu iş olmuyor. İşi icrata dokeceksin. Her seferinde belediye diye yirtiniyorsun. Sen bu kulubten elini çekmediğini sürece bu kulüp hiç bir zaman düze cikamayacak kusura bakma. Sen Beykoz spor kulübü başkanlığını hak etmiyorsun.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"