Son Dakika

Zaten Beykoz onu sevmemişti

Zaten Beykoz onu sevmemişti
11.08.2016 18:38
| | |
11254

Beykoz eski Kaymakamı Süleyman Erdoğan, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında görev yaptığı Aksu Kaymakamlığı'ndan açığa alındı.

Beykoz’da 3 yıl süre ile görev yaptıktan sonra Antalya Aksu Kaymakamı olan Süleyman Erdoğan, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında görevden uzaklaştırıldı.

Beykoz’da bir türlü vatandaşlarla bağ kuramayan Süleyman Erdoğan, mülki amir olarak icraatlarından çok kendi şahsı işleriyle gündeme geldi. Birçok toplantıda bölge sorunlarına yönelik görüş belirtmek yerine yazmış olduğu kitapların reklamıyla ilgilenen Süleyman Erdoğan, Artvin’den Uluslararası festivale katılmak üzere Beykoz’a gelen öğrencileri sahneye çıkartmadan ağlayarak geri göndermesiyle uzun süre tartışma konusu olmuştu.

Süleyman Erdoğan, 5 yıl kalmanın hesaplarını yaptığı Beykoz’dan 3 yıl üzerine ayrılıyor olmasının üzüntüsünü yaşadığını, emekli olduktan sonra Beykoz Belediye Başkanı’nın kendisine konut vermesi durumunda Beykoz’da yaşamak istediğini belirtmişti.

Süleyman Erdoğan, Beykoz’dan ayrılırken, ilçe siyasi, bürokrat ve protokol üyelerince kendisine görkemli bir veda programı yapılmıştı. Beykoz’dan sonra Antalya’nın Aksu ilçesine Kaymakam olarak atanan Süleyman Erdoğan, FETÖ/PDY Soruşturması kapsamında açığa alındı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Süleyman Erdoğan, FETÖ, Kaymakam, Antalya, Aksu, Soruşturma

reklam
1 Yorum
FATİH13.08.2016 16:16:24

Beykoz eski ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü şube müdürü birol çam ve onun en iyi anlaştığı fetöcülerden biri olan halen çavuşbaşı imam hatip lisesinde çalışan edebiyat öğretmeni neslihan kutlu oğuz hala görevlerindeler sanırım. Anlaşılan o ki bu temizlik çok da hakkaniyet içerisinde yapılmıyor

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"