Zahide Yetiş, Beykoz'a geldi

  • Güncelleme: 03.03.2016 22:00
  • Okunma: 7377 kez
  • Yorum: 0
Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Beykoz'da Zahide Yetiş'i dinledi.
Zahide Yetiş, Beykoz'a geldi

Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Beykoz'da Zahide Yetiş'i dinledi.

Birçok programda sunuculuk yapan ve halen Show TV'de haftaiçi sabah kuşağı programını sunan Zahide Yetiş Arısoy, konferans vermek üzere Beykoz'a geldi. Marmara Üniversitesi'nin (MÜ) Anadoluhisarı Yerleşkesi'ne gelen ünlü sunucu, burada üniversite öğrencileriyle bir söyleşi gerçekleştirdi.

MÜ Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Hüsnur Doymuş tarafından koordine edilen programa, TEGV İpek Kıraç Öğrenim Birimi Sorumlusu Filiz Erdoğan da davet edildi. TRT'de başladığı kariyerine Kanal D'de yayınlanan Doktorum programıyla devam eden ve ATV'nin ardından son olarak Show TV'de sabah programıyla ekranlara gelen Zahide Yetiş, öğrencilerle yaşadığı deneyimleri paylaştı ve onların merak ettiği sorulara yanıt verdi.

‘Marmara Üniversitesi öğrencileri, Zahide Yetiş’in edindiği tecrübeleri ilk ağızdan dinledi’

Beykoz'da bulunan MÜ Anadoluhisarı Yerleşkesi'nde öğrenim gören öğrenciler, ekranların sevilen yüzü Zahide Yetiş'in günümüze gelinceye değin edindiği tecrübelerini, ilk ağızdan dinledi. MÜ Sosyal Bilimler MYO'da İletişim, İşletme, Kurumsal İletişim Stratejileri gibi dersler veren Öğretim Görevlisi Hüsnur Doymuş'un koordine ettiği programda öğrenciler, Zahide Yetiş Arısoy'u dikkatle takip etti.

Dost Beykoz'a özel açıklamalarda bulunan Öğretim Görevlisi Hüsnur Doymuş ise geçtiğimiz yıl İbrahim Sadri ile başlayan söyleşilere, bu yıl Zahide Yetiş ile devam edildiğini söyledi. Gelecek dönemlerde de söyleşilerin süreceğini ifade eden Öğretim Görevlisi Hüsnur Doymuş, Zahide Yetiş ile gerçekleştirilen programın oldukça keyifli olduğunu belirtti.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz