Zafer Öğer Beykoz’da 1 sezonluk imzayı attı

  • 28.07.2022 21:38
  • Güncelleme: 28.07.2022 21:41
  • Okunma: 1527 kez
  • Yorum: 0
Beykoz 1908 A.Ş.'de Zafer Öğer dönemi atılan imzalarının ardından resmen başladı.
Zafer Öğer Beykoz’da 1 sezonluk imzayı attı

İstanbul SAL’de mücadele edecek olan Sarı-Siyahlı ekip geçtiğimiz günlerde Beşiktaş ve Milli Takım Kalesinde futbolculuk kariyeri olan tecrübeli isim ile prensipte anlaşmıştı.

Beykoz Stadında Beykoz 1908 A.Ş. Başkanı Zeki Aksu, Başkan Yardımcısı Sedat Kaba ve Mehmet Yazgan ile bir araya gelip yeni sezona ilişkin görüş alışverişinde bulunulmasının ardından Zafer Öğer, attığı imza ile Boğaziçi ekibindeki görevine resmen başlamış oldu.

İmza töreni sonrasında açıklamada bulunan Beykoz 1908 yeni teknik sorumlusu, yılların ardından Beykoz ile yollarının bir kez daha kesişmesinden dolayı mutlu olduğunu ifade etti.

"Ben Beykoz'daki futbol sevdasını, tribünlerinin ne kadar cefakar insanlardan oluşunu gayet iyi biliyorum.” diye konuşan Öğer, “çıkmış olduğumuz bu yeni yol her iki taraf için de hayırlı-uğurlu olsun" dedi.

Beykoz 1908 A.Ş. Başkanı Zeki Aksu ise Zafer Öğer'in oldukça parlak kariyer sahibi bir isim olduğuna vurgu yaparak, "2022-23 Sezonunda kendisi ile anlaşmış olmaktan dolayı şahsım ve yönetim kurulum adına mutlu olduğumuzu ifade etmek isterim. Bu sezon büyük hedefler ile yola çıkıyoruz. Herkesi kulübüne destek olmaya çağırıyorum" şeklinde konuştu.

Teknik adam Zafer Öğer’in Beykoz’da imza atmasında etkisi olan Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yazgan ise, 1997 yılından beri Öğer ile tanışıklığının sağlam temellere dayandığını söylerken, "Başkanımız Zeki Aksu ve Yönetim Kurulumuzun tercihi Zafer Hocamız yönünde oldu. Bu kararda katkısı olan Başkan Yardımcımız Sedat Kaba'ya da ayrıca teşekkür ediyorum. İnşallah bu güzel günlerin bir başlangıcı olur, güzel bir sinerji ortaya çıkar" ifadelerine yer verdi.

 

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Zafer Öğer, İmza