Zafer Baş’dan eski Beykoz futbolcusuna ziyaret

  • 0
  • 8699
Zafer Baş’dan eski Beykoz futbolcusuna ziyaret
Zafer Baş’dan eski Beykoz futbolcusuna ziyaret

Önümüzdeki hafta başlayacak olan Türkiye Şampiyonasında mücadeleye çıkacak olan Beykoz Masterler Spor Kulübünde ziyaretler devam ediyor.

Bu kapsamda gerçekleşen son ziyaret ise Türkiye’nin En Büyük Sirk Organizasyon Firması olan Sirkav Yönetim Kurulu Üyelerinden Mecit Kopdağ’a idi. Beykoz Spor Kulübü Futbol takımlarında forma giymiş ardından Yöneticilik yapmış bir isim olan Kopdağ, Beykoz’dan gelen konukları olan Beykoz Masterler Spor Kulübü’nün Başkanı Zafer Baş, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakkı Baş ve Menderes Türkoğlu Milano Sirkindeki Bürosunda konuk etti.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen sohbette Beykoz Spor Kulübünün geçmiş yıllardaki yaşanmışlıkları bir kez daha gündeme gelip yad edildi. Ziyarette aynı zamanda Milano Sirkinde Görev yapan Beykoz Masterler Spor Kulübü Futbol Takımının Teknik Sorumlusu Sertaç Olcayto’da yer aldı.

Mecit Kopdağ, Beykoz Masterler SK Takımını takip ettiğini söylerken, “Maalesef iş yoğunluğumuzdan dolayı çok istememe karşın maçlarına gelmek nasip olmadı. Gönlüm her zaman onlarla olacak. Beykoz Formasını giyme onuru yaşamış işin yöneticilik kısmında da görev yapmış bir isim olarak kendilerine Antalya’daki Türkiye Şampiyonası maçlarında başarılar diliyorum. Bu ziyarette beraberindei getirdikleri Beykoz formasını ve diğer ürünleri büromun en güzel yerinde muhafaza edeceğim ” diye konuştu.

Beykoz Masterler Spor Kulübü Başkanı Zafer Baş ise Mecit Kopdağ’ın kendisi gibi Beykoz Formasını giyme onuru yaşamış bir isim olmasının ziyareti daha da anlamlı kıldığını söylerken, “Beykoz Masterler Spor Kulübü olarak, geçmiş yıllarda bu kulüpte forma giymiş tüm isimlere ulaşma düşüncesindeyiz. Bu kapsamdaki ziyaretlerimizden birini de Değerli bir abimiz olan Mecit Kopdağ’a yaptık. Çok güzel bir sohbet yaşadık, Beykoz Spor Kulübündeki anıları bir kez daha tazeledik. Hepimizin ortak dileği Beykoz Spor Kulübünün hak ettiği yere biran önce dönmesi. Bizlerde Beykoz’umuzu Masterler-Veyranlar Kategorisinde temsil etme gayretinde olan bunun heyecanını fazlası ile yaşayan kişiler olarak yıllar sonra Mecit Kopdağ abimiz ile bir arada olmaktan büyük keyif aldık, sağ olsun var olsun ” diye konuştu.

Beykoz Masterler SK Futbol Takımı önümüzdeki hafta başlayacak olan Türkiye Şampiyonası maçları öncesinde bir taraftan ziyaretlerine devam ederken, diğer yandan ise Antrenmanlarına devam etmekte. Perşembe günü antrenmana çıkacak olan sarı-siyahlılarda Antalya maçları öncesinde ise heyecan büyük.

Spor Servisi

 

Otistik çocuklar doğal yaşam parkında
Önceki Otistik çocuklar doğal yaşam parkında
Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada
Sonraki Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada