Yaşam

Yüzyılın nikahlarını Hanefi Dilmaç kıydı

Yüzyılın nikahlarını Hanefi Dilmaç kıydı
2014.08.04 00:00
| | |
24263

Evlenecek çiftlerin heyecanla beklediği ve yüz yılda bir denk gelen 12.12.2012 tarihinde, Beykoz’da 16 şanslı çiftin nikâhı kıyıldı. Beykoz Belediyesi çiftler için konser ve kokteyl organizasyonu hazırladı.

Evlenecek çiftlerin heyecanla beklediği ve yüz yılda bir denk gelen 12.12.2012 tarihinde,  Beykoz’da 16 şanslı çiftin nikâhı kıyıldı. Beykoz Belediyesi çiftler için konser ve kokteyl organizasyonu hazırladı.

 
En mutlu günlerini bu özel tarihe denk getirerek unutulmaz kılmak isteyen 16 çift, 12.12.2012’de nikâh kıydırmak için günler öncesinden Beykoz Belediyesi Nikâh Dairesi’ne başvurdu.
 
Hafta içi günde ortalama 4-5 nikâhın kıyıldığı ilçede çiftlerin bu ilgisi salonda yoğunluk yaşanmasına neden oldu. 
 
Beykoz Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda kıyılan nikâhlar için Beykoz Belediyesi çiftlere özel konser ve kokteyl organizasyonu hazırladı, salon çiftler balon ve çiçeklerle süslendi.  
 
 
Görme engelli Selim & Kerim kardeşlerin kurduğu tamamı görme engelli sanatçılardan oluşan “Engelsiz Orkestra” çiftlere mutlu anlarında müzikleriyle eşlik etti.
 
Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek adına Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç, Hacer Budan ve Sedat Erçin ile Şeyma Özmen ve Zeki Yıldız çiftinin nikâhını kıyarak çiftleri yalnız bırakmadı.  Şeyma Özmen ve Zeki Yıldız'ın nikahı saat 12:00'de kıyılması itibariyle de ilginç bir zamana denk geldi. 

Hanefi Dilmaç yüzyılda bir yaşanan bu anlamlı güne tanıklık etmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi.

12.12.2012’de evlenen çiftler nikâhlarını unutulmaz kılmak için aylar öncesinden müracaatta bulunduklarını ve bu tarihte nikâhlanmaktan ötürü mutlu olduklarını dile getirdiler.  

Haber Merkezi 

Anahtar Kelimeler: 12.12.2012, Beykoz, Hacer Budan, Nikah, Sedat Erçin, Şeyma Özmen, M. Hanefi Dilmaç, Zeki Yıldız, Beykoz Belediyesi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"