Son Dakika

Yüz liranın insan hayatındaki olağanüstü etkisi

  • 1
  • 8977
Yüz liranın insan hayatındaki olağanüstü etkisi
Yüz liranın insan hayatındaki olağanüstü etkisi

İHH Beykoz Şubesi, Bangladeş'e gönderdiği gönüllülerin izlenimlerini Beykoz halkıyla paylaşacak...

İHH'nin Bangladeş'te yapmış olduğu çalışmaları yerinde gözlemlemek ve temaslarda bulunmak üzere bölgeye gönderdiği gönüllülerin izlenimlerini ve tespitlerini Beykoz halkıyla paylaşmak amacıyla bir program hazırladı.

19 Ocak 2018 Cuma akşamı Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde yapılacak olan programda, Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür, Doğuş Haber İmtiyaz Sahibi (Ozan Derviş (Kemalettin Erkan) ve bölge esnaflarından Abdulkadir Morgül Bangladeş'te yaşanan hayatı ve İHH kanalıyla Türkiye'den giden yardımların insanların hayatındaki etkilerini anlatacak.

Aylık ortalama gelirin 100 dolar civarında olduğu Bangladeş'de yaşayan yüzde 90 civarındaki Müslüman kesimin yokluklarla nasıl mücadele ettiği ve Bangladeş çocuklarının gelecekten ne beklediğini konu edinen programda ülkenin siyasi yapısının işleyişi ve ülke halkının Türkiye'ye hangi açıdan baktığı da ele alınacak.

19 Ocak Cuma akşamı Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde yapılacak olan program saat 19.00 başlayıp, 21.00'da sona erecek...

Haber Merkezi

Hızır Yılmaz CHP’den istifa etmek zorunda kaldı
Önceki Hızır Yılmaz CHP’den istifa etmek zorunda kaldı
Beykoz STK çalışma grupları
Sonraki Beykoz STK çalışma grupları
Yorumlar (1 Yorum)

ayla (6 yıl önce)

Geri dönüşüme katkı için Beykoz İkinci El Eşya ve Eski Mal Alanlar - As İkinci El Eşya Alım ... www.asikincielesya.com/beykoz

Yorum Yaz