Güncel

Yüz liranın insan hayatındaki olağanüstü etkisi

Yüz liranın insan hayatındaki olağanüstü etkisi
18.01.2018 08:26
| | |
6051

İHH Beykoz Şubesi, Bangladeş'e gönderdiği gönüllülerin izlenimlerini Beykoz halkıyla paylaşacak...

İHH'nin Bangladeş'te yapmış olduğu çalışmaları yerinde gözlemlemek ve temaslarda bulunmak üzere bölgeye gönderdiği gönüllülerin izlenimlerini ve tespitlerini Beykoz halkıyla paylaşmak amacıyla bir program hazırladı.

19 Ocak 2018 Cuma akşamı Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde yapılacak olan programda, Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür, Doğuş Haber İmtiyaz Sahibi (Ozan Derviş (Kemalettin Erkan) ve bölge esnaflarından Abdulkadir Morgül Bangladeş'te yaşanan hayatı ve İHH kanalıyla Türkiye'den giden yardımların insanların hayatındaki etkilerini anlatacak.

Aylık ortalama gelirin 100 dolar civarında olduğu Bangladeş'de yaşayan yüzde 90 civarındaki Müslüman kesimin yokluklarla nasıl mücadele ettiği ve Bangladeş çocuklarının gelecekten ne beklediğini konu edinen programda ülkenin siyasi yapısının işleyişi ve ülke halkının Türkiye'ye hangi açıdan baktığı da ele alınacak.

19 Ocak Cuma akşamı Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde yapılacak olan program saat 19.00 başlayıp, 21.00'da sona erecek...

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Kader Gür, İHH, 100 Lira, Program

reklam
1 Yorum
ayla27.01.2018 09:09:47

Geri dönüşüme katkı için Beykoz İkinci El Eşya ve Eski Mal Alanlar - As İkinci El Eşya Alım ... www.asikincielesya.com/beykoz

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"