Kültür

Yusuf Güney ve Rafet El Roman fırtınası

Yusuf Güney ve Rafet El Roman fırtınası
2014.08.04 00:00
| | |
11380

Video galeri

Beykoz Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu tapu dağıtım töreni sonrası Yusuf Güney ve Rafet El Roman konseri vardı…

Beykoz Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu tapu dağıtım töreni sonrası Yusuf Güney ve Rafet El Roman konseri vardı…

Akşam saatlerinde tapu dağıtım töreni için Belediye Meydanı’na gelen binlerce Beykozlu muhteşem bir gece yaşadı. Afrikalı Ali’nin sunumunu yapmış olduğu gecede havai fişek gösterisi de görülmeye değerdi. Alkışlar ve coşku eşliğinde sahneye çıkan Yusuf Güney’e Beykozlu gençlerde eşlik etti.

 “Kader RüzgarıBir Sevda MasalıAşka İnat isimli albümlerinden hit şarkılarını seslendiren Yusuf Güney, kısa sürede seyirciyi kendisine yönlendirmeyi başarırken, cep telefonuyla Güney’in fotoğrafını çekmeye çalışan Beykozluların coşkusu zirveye çıktı.

Akşam saatlerinde Belediye Meydanı’na gelmeye başlayan vatandaşların sayısı gittikçe artıyordu… yaklaşık 6 bin Beykozlunun takip ettiği program festival gecelerini anımsatırken, Rafet El Roman’ın sahneye çıkmasıyla çığlık sesleri yükseldi.

Nerdesin? Bana Sen Lazımsın, Seni Seviyorum, Sürgün” gibi şarkılarını seslendiren Rafet El Roman’a adeta bir sevgi seli oluştu. Şarkılara eşlik eden gençler unutulmaz bir geceye tanıklık ederken, Rafet El Roman sahnede yaklaşık 45 dakika kaldı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Konser, Rafet El Roman, Yusuf Güney, Beykoz Belediyesi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"