Siyaset

Yücel Çelikbilek ve Veysel Eroğlu’nun Beykoz mesaisi

Yücel Çelikbilek ve Veysel Eroğlu’nun Beykoz mesaisi
18.11.2017 17:24
| | |
8097

Foto galeri

Oto yol açılışı için Çekmeköye’ gelen Orman ve Su İşleri bakanı Veysel Eroğlu ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Çavuşbaşı planlarını ve su havzasını konuştu.

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na, Çekmeköy’de Kuzey Marmara Otoyolu Çevresinin ağaçlandırma töreninde Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’te eşlik etti.

Orman Genel Müdürlüğü ve Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından Kuzey Marmara Otoyolu çevresinin ağaçlandırılması için Çekmeköy Kavşağı’nda düzenlenen törene Bakan Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’te eşlik etti.

Çelikbilek’in alana girişini kürsüdeyken gören Bakan Eroğlu, Başkan Çelikbilek’e seslenerek, “hoş geldiniz Başkanım, sefalar getirdiniz” dedi.

Protokol konuşmalarının ardından Bakan Eroğlu, kürsüden inerek direk Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in yanına gelerek selam verdi.

Bakan Eroğlu’na eşlik eden İstanbul Valisi Vasip Şahin, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve beraberindeki heyet ağaç dikim alanına gelerek fidan dikimi gerçekleştirdi.

Fidan dikimi sonrası basın mensuplarına konuşan Bakan Veysel Eroğlu, Beykoz’da yapımı tamamlanmak üzere olan Kanuni Sultan Süleyman Kent Ormanının, 2018 yılı içerisinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ında uygun gördüğü bir tarihte İstanbulluların hizmetine açılacağını söyledi.

Yapılan açıklamalar sonrası Başkan Çelikbilek ile birlikte vatandaşlara fidan dağıtan Bakan Eroğlu, daha sonra Çelikbilek ile özel olarak görüştü.

Bölge Müdürlerinin de yer aldığı yarım saatlik toplantıda Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Yardımcısı Salih Elmas’ta bulundu.

Başkan Çelikbilek ile Bakan Eroğlu’nun görüşmesinde imar çalışmaları sırasında Çavuşbaşı’ndaki su havzası sorunu konusunda yardım istediği, bu sıkıntının imar çalışmalarına büyük etkisi olduğunu söyledi.

Toplantı masasında Başkan Çelikbilek’ten sürekli taleplerini dinleyen Eroğlu, yardımcısına da sık sık not aldırarak en kısa sürede taleplerin çözüme kavuşturulacağını söyledi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Çekmeköy Haberleri, Beykoz Haberleri, Yücel Çelikbilek, Veysel Eroğlu, Çavuşbaşı, Su Havzası, Görüşme

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"