Yücel Çelikbilek meslektaşlarıyla buluştu

  • 2014.09.11 00:00
  • Güncelleme: 04.11.2021 11:21
  • Okunma: 8703 kez
  • Yorum: 0
‘Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Haftası’ dolayısıyla Beykoz Belediye Başkanı, Yücel Çelikbilek, mali müşavir ve muhasebecilerle bir araya geldi.
Yücel Çelikbilek meslektaşlarıyla buluştu

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemeğe, Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, AK Parti Beykoz ilçe Başkanı Adem Sefer, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye Başkan yardımcıları, mali müşavirler ve muhasebeciler katıldı.

Programda konuklara hitap eden Başkan Yücel Çelikbilek, kendisinin de mali müşavir olduğunu hatırlatarak meslektaşlarıyla buluşmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek ilçemizde yürütülen ve planlanan projelerle ilgili bilgiler verdi.

Katılımcıların mali müşavir ve muhasebecilik haftasını kutlayan Başkan Çelikbilek, “Kültür, turizm ve eğitim konularında başarılı çalışmalara imza atarken bunları ilçemizde görev yapan çeşitli meslek gruplarıyla paylaşıyor ve birlikte daha iyi neler yapabiliriz diye fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bu anlamda aramızda olan ve katkı sunan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaymakam Süleyman Erdoğan da, Beykozlu mali müşavir ve muhasebecilerle birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ilçemizin her alanda önemli gelişmelere ve atılımlara hazır olduğunu söyledi.

Beykoz’un kalkışa hazır bir uçak gibi olduğunu belirten Kaymakam Erdoğan, “Hep birlikte düşünerek ve üreterek bu süreçte elimizi taşın altına koyacağız. Güzel ilçemizi marka ürünler tarihsel kimliğine uygun, özgün çalışmalarla dünyaya tanıtacağız”diye konuştu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz