Yücel Çelikbilek, Beykoz sevdasıyla çalıştım

  • Güncelleme: 16.01.2019 17:05
  • Okunma: 8941 kez
  • Yorum: 7
Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz’da yatırım ve hizmetlere katkı sunan ilçe protokolünü “Teşekkür Yemeği”nde ağırladı.
Yücel Çelikbilek, Beykoz sevdasıyla çalıştım

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde verilen “Teşekkür Yemeği”ne Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Türk-Alman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil Akkanat, Beykoz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durman, belediye başkan yardımcıları, İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Güleç, Beykoz Eski İlçe Emniyet Müdürü ve İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Sururi Saydam, ilçedeki mülki ve idari amirler, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve muhtarlar katıldı.

Başkan Çelikbilek: “Beykoz Sevdasıyla Çalıştım”  

Misafirlerine hitabında ilçeye hizmet etmenin güzelliklerinden bahseden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Beykoz’a 1956 yılında geldik. İnşaallah Beykoz’da son nefesimizi vermek nasip olur. Bu millete güzel hizmet etmeyi ilke edindik. Niyetimizi hep iyi olmaktı. Büyüklerimiz bizi böyle yetiştirdi. Ben Beykozluyum. Beykoz sevdasıyla bu ilçenin dışına hiç çıkmadık. 10 senede 10 gün izin yapmadım. Beykoz’un havasından başka hava solumadım, sokaklarından başka sokak bilmedim, insanlarından başka insan tanımadım. Beykoz’a Boğaz’ın İncisi diyoruz. Bu tabir bile bu ilçeyi az gelir.  İlçemiz yeşili, mavisi, manevi güzellikleriyle çok özeldir. Beykoz’da 5 yıl hizmet etmek başka bir ilçenin 25 yılına denktir, bütün zorluklarına rağmen bu ilçeye hizmet etmek güzeldir. Görevim boyunca 251 bin Beykozluyu bir birinden ayırt etmedim. Rabbim hiç kimsenin hakkı ve hukukunu bana nasip etmedi. 2009’da başladığımız şerefli görevimizi 31 Mart itibariyle başka bir arkadaşımıza bırakmış olacağız. 10 yıl boyunca sizlerle çalıştık. Allah herkese ve sizlere de görevinde hoş bir seda bırakmayı nasip etsin. 31 akşamı görevi bıraktığım günü yine Beykoz’un sokaklarında olacağım. 10 yıldır bu mekânda sizlerle birçok kez muhabbetle bir araya geldik. Bu resmi olarak son toplantı olabilir, inşaallah sizlerle bir araya geleceğiz. Allah sizlerin ömrüne bereket, iyilik ve güzellikler versin” şeklinde iyi dilek ve temennilerde bulundu.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı da güzellikleri ve zorluklarıyla Beykoz’un nevi şahsına münhasır bir ilçe olduğunu Başkan Yücel Çelikbilek’le her zaman saygı ve uyum içinde çalıştıklarını vurgulayarak ilçeye hizmetleri dolayısıyla kendisine teşekkür etti.

Gecenin sonunda misafirlerini tek tek uğurlayan Başkan Yücel Çelikbilek, hatıra olarak birer çay takımı hediye etti.

Haber Merkezi

Yorumlar (7 Yorum)

Halil (2 yıl önce)

İnsan bu lafı söylerken bir düşünür Ben Beykoz da geleceğimden başka bir hizmet yapmadım der ama nerde öyle insan o karslılar mahalledeki evi yaptın sadece o evde insan oturuken bir düşünür komşuna çivi çaktırmadın kendine 8 katlı ev 16 daire yaptın insanlarına gözüne soka soka. İşte ondan anlayamazsın sen Murat AYDIN ı git bir sor Zeytinburnu luya hizmet nasıl yapılır diye. Ondan sonra de 5 yılda 15 yıllık hizmet yapılırmış dersin bu yazdıklarım sana hikaye gelmesin bunlar uydurmada değil bir beş dakika düşün ve deki ben ne yaptım diye.

Abuuzeeya (2 yıl önce)

Aslında başkanın fazla suçu yok yukarıdan ne kadar hareket imkanı sağlanırsa o da o kadar faaliyette bulundu beykozlu olupta bimere, cimere yazmayan var mı? Demekki başkanlık bir durum yok, Beykoz'un derdinden sağır sultanın bile haberi var. geleninde yapacağı bir şey yok, o halde sandıklara nakşedelim Beykoz aşkımızı daha ne kadar kötü olabilir ki beykoz?

Mustafa (2 yıl önce)

Merdiven ve kaldirimdan baska ne yaptin guzelim Beykozumuza don bir etrafina bak ltf boyle sallamayla olnuyor bu isler baskan efendi

Hasan (2 yıl önce)

Biz sizi Beykoz'da rüşvet çarkı borsası kuran başkan diye anılacak tır ben köyde arazimiz kiraya veriyoruz kiraci bir birandali sera kurup mantar yetiştiriciliği yapacak su kadar meblağ verirseniz yaparsanız diyor bu bahsettiğim en ufak şey düşün gerisini..... İnşallah akp Beykoz'da seçimi kaybeder Beykoz'da nefes alir

Hakan (2 yıl önce)

Beykoza hiçbir calismasi olmadi.tepeye hizmet etti..Beykoza güzel merdiven yapti sadece..

Orhan (2 yıl önce)

3 donem başkanlık yaptın sadece kendi hemşerilerin ve sermaye sahiplerine hizmet ettin 300 bin kişilik beykozda sana dua eden 50 bin kişi varsa beddua eden 250 bin kişi var Türkiye için ismet inönü neyse beykoz içinde sen aynısın Yaptığınız yolsuzluklarınizinda yanınıza kalacağımızı sanmayın Allah hesabı yarına bırakır ama yanınıza bırakmaz Bu kadar kül hakkıyla ahirete gidince asıl hesap orada baslayacak Başka söze ger3k varmi

EKREM (2 yıl önce)

KARLITEPEYE BİR ÇİVİ ÇAKTINIZMI KİRAZLI YAYLA CADDESİNDE KANALİZASYON OLMAYIP FOSEPTİK ÇUKURLARININ KULLANILDIĞI EVLER VAR HALA SENE 2019 BELEDİYEYE 2 KM MESAFE OLAN BİR YER

Yorum Yaz