Güncel

Yücel Çelikbilek Almanya'da

Yücel Çelikbilek Almanya'da
2014.09.30 00:00
| | |
3878

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Almanya'ya resmi olmayan bir dizi ziyaret gerçekleştiriyor. Almanya'daki sivil toplum kuruluşlarıyla temaslarda bulunan Başbakan Erdoğan, ise Köln'de gurbetçilerle bir araya geldi.

Yaklaşık 20 bin kişi kapasiteli Lanzess Arena Spor Salonu'nda Başbakan Erdoğan'a destek verenler arasında Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de vardı.

Avrupalı Türk Demokrat Birliği'nin (UETD) kuruluşunun 10. yıldönümü etkinliğine katılmak üzere Almanya'ya giden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, sivil toplum kuruluşlarıyla temaslarının ardından gurbetçilerle de bir araya geldi. Lanxess Arena Spor Salonu'nda düzenlenen etkinlikte Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de bulunuyor. Başkan ÇelikbilekBaşbakan Erdoğan'ın Almanya ziyaretine verdiği destekle ilgili TRT Haber’e Canlı Yayında demeç de verdi.

Öte yandan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, beraberinde 8 AK Partili Belediye Başkanı olduğu halde gittiği Soma ziyaretini de tamamladı. İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan PendikÜmraniyeÜsküdarÇekmeköySancaktepeTuzlaŞileve Sultanbeyli Belediye Başkanları'yla birlikte Manisa Soma'yı ziyaret eden Çelikbilek, burada bir dizi temaslarda bulundu.

A Haber'e özel demeç veren BaşkanlarSoma'da yaşanan ve 301 işçinin yaşamını kaybettiği maden kazası nedeniyle ilçedekilere başsağlığı diledi. A Haber'e konuşan Yücel Çelikbilek"Başsağlığı diliyoruz. Ölen şehitlerimize rahmet diliyoruz. Bugün ziyaretten sonra hiç ilişkimizi kesmeyeceğiz, devam ettireceğiz. Kısa süre içerisinde yapılması gerekenler konusunda da hep birlikte harekete geçeceğiz"dedi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ayrıca diğer 8 Belediye Başkanını da tek tek isim ve görev yerleriyle birlikte dile getirerek, muhabirin "Kimler katıldı?" sorusuna da yanıt verdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Almanya, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yücel Çelikbilek, Beykoz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"