Yücel Çelikbilek ailesi büyüyor

  • 0
  • 41848
Yücel Çelikbilek ailesi büyüyor

Beykoz Belediyesi eski Başkanlarından Yücel Çelikbilek’in oğlu Mehmet Recep, Beykoz Koru Tesisleri’nde yapılan muhteşem düğünle dünya evine girdi.

AK Parti, Saadet Partisi ve diğer partilerden bir çok üst düzey yöneticinin katıldığı düğünün davetli topluluğu yaklaşık 1500 kişiden oluştu. Misafirlerini salon kapısında karşılayan Beykoz Belediyesi eski başkanı Yücel Çelikbilek ve eşi Ayşe Çelikbilek’in çocuklarını evlendirmiş olmalarının mutluluğu yüz ifadelerine yansıdı.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçcu, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Çavuşbaşı Belediye Başkanı Hanefi Dilmaç, Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Salih Birinci ve bir çok Büyükşehir bürokratının katılmış olduğu düğün töreninde genç çiftlerin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıydı.

Yaklaşık 3 saat süren düğün töreninde siyasi anlamda bir çok etkili ismin bir araya gelmesi de geceye ayrı bir anlam kazandırdı… İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, nikah öncesi yapmış olduğu kısa konuşmada Yücel Çelikbilek’in çok değerli bir insan olduğunu ve “çocuklarını bu değer çerçevesinde yetiştirip toplumumuza yaralı olmalarını sağladı” dedi.

Yeni çiftler Türkan ve Mehmet Recep’in nikah şahitliklerini, AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, Ümraniye Belediye başkanı Hasan Can ve Milli görüş camiasının önemli isimlerinden İsmail Müftüoğlu yaptı. Nikahı kıyan İstanbul Büyükşehir beldiye başkanı Kaidr Topbaş, nikahı kıydıktan sonra geline, “soyasınız neydi” diye sorması ve gelinin bu soruya “Onur” diye cevap vermesi gülüşmelere neden olurken, Topbaş’ın “hayır o eskidendi, şimdi soyadını Çelikbilek demesi salonda samimi bir atmosfer oluşturdu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş evlilik cüzdanını yeni çiftlere AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu’nun vermesini istedi. Babuşcu, bu yeni aile için burada toplanmanın mutluluğunu hep birlikte yaşadıklarını kaydederek, “inşallah bir yastıkta birlikte eskirler” dedi. Babuşcu, Yücel Çelikbilek’in dokuz çocuğu olduğunu ve bu sayının Sayın Başbakan’ın tavsiye ettiği sayının çok çok üstünde olduğu söyledi. Babuşcu, Çocuklarının da babalarına benzemeleri durumunda ailenin bir hayli kalabalık olacağını düşündüğünü belirtti. Babuışcu, evlilik cüzdanın yapmış olduğu konuşmanın ardından gelin hanıma vererek mutluluk temennilerinde bulundu.

Yaklaşık 1500 davetlinin katılmış olduğu düğünde, üst düzey bürokratların yanı sıra, Beykoz’dan da çok ciddi bir katılım oldu. Beykoz belediye Başkan yardımcıları, Yüksel baki, Metin Torun, Ali Bilir, Beykoz Vakfı Başkanı Şaban Tören, AK Parti Beykoz İlçe Başkan yardımcısı Hayrettin Yanık, Üsküdar Belediyesi eski başkanı Yılmaz Bayat, Çavuşbaşı Belediyesi eski Başkanı ve Dost Beykoz Yazarı Osman Şimşek objektiflere yansıyan diğer isimler oldu.

Beykoz Belediyesi eski Başkanlarından Yücel Çelikbilek’in oğlu Mehmet Recep’in nikah töreni sonrasında yapılan takı merasimi için uzun kuyruklar oluştu yaklaşık 2 saat devam eden takı merasiminde hediyeler gizli verildi.

Haber Merkezi

Kaymakam Ergün’den MHP’ye ziyaret
Önceki Kaymakam Ergün’den MHP’ye ziyaret
Beykoz'un kızları 1. lige yükseldi
Sonraki Beykoz'un kızları 1. lige yükseldi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz