Eğitim

YTÜ 100. yaşını Beykoz’da kutladı.

YTÜ 100. yaşını Beykoz’da kutladı.
2014.07.18 00:00
| | |
8335

Rektörlüğünü Beykozun sevilen simalarından İsmail Yüksek’in yapmış olduğu Yıldız Teknik Üniversitesi, kuruluşunun 100. Yılı düzenlemiş olduğu, “Akıllı Yerleşim Planlaması” adlı proje yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüllerini İBB Beykoz Koru

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye Başkan Yardımcıları Yüksel Baki, Nevin Çalışkan ve Hanefi Dilmaç’ında hazır bulunduğu ödül töreninde, yarışmanın, 1.,2., 3. ve mansiyon ödüle layık görülen isimlere ödülleri verildi.

Projenin konusu ve aktivitesi hakkında konuşan Prof. Doktor Zekiye Yenen;“Üniversitemizin kuruluşunun 100. Yılı nedeniyle “Akıllı Yerleşim Planlaması” adı altında düzenlenen proje yarışmasında başarılı olan öğrencilerimizin ödüllendirilmesi için burada toplandık. Biraz sonra da başarılı olan öğrencilerimiz ödüllerini alacaklar”dedi.

Prof. Dr. Zekiye Yenen’in konuşmasının ardından projede başarılı öğrencilere ödülleri takdim edildi.

Başkan Yardımcılarından Yüksel Baki ise, yarışmanın jürisinde yer aldı.

Yarışmayı birincilikle tamamlayan Ayşe Akbulut’un ödülü, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ikinci olan öğrenci Gizem Elmas’a ise ödülünü Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Baki verdi.

Türkmenistanlı öğrenci Boshiv Akiev’de ödülünü Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç’ın elinden aldı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Hanefi Dilmaç, İsmail Yüksek, Yücel Çelikbilek, Yüksel Baki, Yıldız Teknik Üniversitesi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"