Spor

Yönetim ve futbolcular kaynaşıyor

2014.11.19 00:00
| | |
4503

Paşabahçespor'da Coşkun Okur başkanlığında yeniden seçilen Yönetim Kurulundan, A Takım futbolcularına özel bir yemek organizasyonu vardı.

Ligde son yaptığı Selimpaşa müsabakasında 2-0 mağlubiyetten 4-2 galip duruma geçip maçtan galibiyet ile ayrılan yeşil-kırmızılı futbolculara jest yapıp bir Beykoz Belediyesi Beytaş Tesislerinde bir yemek organize eden yeşil-kırmızılı yönetimi futbolcular ile de tanışmış oldu.

28 futbolcunun yanı sıra A Takım Antrenörü Fahrettin Eldek, Yardımcı Antrenör Oktan Beceren, Kaleci Antrenörü Faik Tunçel, Genel Koordinatör İskender Közen, Kulüp Müdürü Bahattin Şişmanoğlu, Yöneticiler Mehmet Necmi İlci, Harun Kır, Adem Çalışkan, Yalçın Öniş ve Bülent Öztürk'ün katıldığı yemeğe Beykoz Belediye Başkan Yardımcılarından Muharrem Kaşıtoğlu'da iştirak etti.

Futbol takımlarının haftayı başarılı sonuçlar ile tamamlaması A Takımın yer aldığı grupta ikinci sıraya yerleşmesinin morali ile oldukça nezih bir ortamda hoş sohbetler ile geçen programda konuşan Takım Kaptanı Gökhan Suülker, Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu'nu aralarında görmekten dolayı mutlu olduklarını söylerken, "Beykoz ilçesini amatör liglerde en iyi şekilde temsil etme düşüncesindeyiz. İnşallah önce Play-Off Grubuna kalacağız ardından da BAL ligine çıkma şansını kovalayacağız" diye konuştu.

Paşabahçespor Kulüp Başkanı Coşkun Okur ise hafta sonunda 2-0'lık şok bir yenilgi halinde iken müthiş bir geri dönüş ile maçı 4-2 kazanan futbolcularına özel bir yemek düzenlediklerini ve bu etkinliğe yeni yönetici arkadaşlarının da katıldığını söylerken, "Bu güzel ortama katkı sunup bizlere sürpriz bir katılım sağlayan Başkan Yardımcımız Muharrem Kaşıtoğlu'na ayrıca teşekkürlerimi sunmak isterim" dedi.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcılarından Muharrem Kaşıtoğlu ise yaptığı konuşmada, "Bu nezih ortamda sizlerle birlikte olmaktan dolayı büyük bir keyif aldım, mutluluk yaşadım. Paşabahçespor'un maçlarını yakından takip edip izlemekteyim. Ancak siz nedense gol yemeden galip gelmiyorsunuz, bizlere farklı bir heyecan yaşatıyorsunuz. İnşallah bu sezon hedeflenen yere geleceksiniz" şeklinde konuştu.

"Beykoz Belediyesi olarak değerli Başkanımız Yücel Çelikbilek'in kulüplere verdiği büyük değer ile maddi ve manevi katkılarda bulunmaktayız. Bu dönem bu güne kadar olmadık derecede kulüplerimize destek olmaktayız. Amatör Kulüpleri yönetmenin gerçekten de zor bir uğraş olduğunu çok iyi bilmekteyim. Paşabahçespor da ilçemizin güzide ve köklü kulüplerinden biri. İyi bir başkanı ve yönetimi var, İnşallah hedeflenen noktaya gelip camianız ve Beykoz ilçesini sevindirip üst liglerde mücadele edersiniz." diye konuşan Başkan Yardımcısı Kaşıtoğlu başarılı kulüplerin arkasında daha fazla durup desteklerini arttırma düşüncesinde olduklarını sözlerine ekledi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Paşabahçe Spor Kulübü, Coşkun Okur, Muharrem Kaşıtoğlu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"