Yoluna bağımsız devam edecek…

  • 0
  • 11347
Yoluna bağımsız devam edecek…

Daha önce Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR)’ın, Beykoz Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Kubulay Tekin, partisinden istifa ettiğini söyledi.

Partisinden istifa etmesiyle birlikte yarıştan çekilmediğini ifade eden Tekin, seçime bağımsız aday olarak katılacağını bildirdi. 

Beykoz'da kayıtlara geçen 'ilk resmi aday' olan Kubulay Tekin49 yaşındaBeykoz Çubuklu'da bulunan Beykoz Doğankentliler ve Köyleri Kültür Derneği'nin kurucuları arasında. 

Kubilay Tekin, geçtiğimiz genel seçimlerde 1. Bölgeden Milletvekili Adayı olmuştu.

'Kubulay Tekin kimdir?'

Giresun'un Doğankent ilçesinde, çiftçi bir ailenin çocuğu olarak 1964 yılında dünyaya gelen Kubulay Tekin, öğrenimini de yine bu ilçede tamamlar. Yüksek öğrenimini de Anadolu Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi'nde Eskişehir'de tamamlayan Tekin, askere gider ve döndüğünde uluslararası bir şirketin Pendik Merkez Makine Müdürlüğü'nde motor atölyesinde iş hayatına atılır. 1988 yılında Avustralya'ya giden Kubilay Tekin, burada Tekin Perfect Cleanres Şirketi'ni kurar ve Avustralya'daki Türk İşadamları arasında boy gösterir. Bu sırada Sakarya'da ticari alanda yatırımlar da yapan Kubilay Tekin1996 yılında Çubuklu'da Beykoz Doğakentliler ve Köyleri Kültür Derneği'ni kurar.

'Adaylık süreci'

Kubulay Tekin, "Beyliğimiz Baki, Kozumuz Beykoz" sloganıyla 2014 Yerel Seçimleri'nde Beykoz Belediye Başkanlığı için Bağımsız aday olarak seçimlere katılacak.

Haber Merkezi

Tokatköy’de sağlık taraması yapıldı
Önceki Tokatköy’de sağlık taraması yapıldı
İshaklı hazırlık maçında Anadoluhisarı ile berabere kaldı
Sonraki İshaklı hazırlık maçında Anadoluhisarı ile berabere kaldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz