Yıldırım, Paşabahçe’de Beykozlularla hasbıhal etti

  • Güncelleme: 12.02.2020 16:36
  • Okunma: 8493 kez
  • Yorum: 0
TBMM Başkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi İBB Başkan Adayı Binali Yıldırım Beykoz Paşabahçe'de, vatandaşlarla bir araya geldi.
Yıldırım, Paşabahçe’de Beykozlularla hasbıhal etti

Binali Yıldırım, Paşabahçe Merkez Caminde kıldığı Cuma namazının ardından İskele Caddesinde vatandaşlarla sohbet etti. Esnafları da ziyaret eden Yıldırım, Paşabahçe'de gördüğü ilgiden bir hayli memnun kaldı.

Yıldırım Paşabahçe’de, AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatının kurduğu mobil seçim noktasında AK Partili Kadınlarla sohbet etti.

İBB Adayı Yıldırım, burada Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın'ı Başkan seçtirmek için yoğun bir çalışma beklediğini ifade ederken, "Murat Beye oy verirken beni de unutmayın ha" diyerek birde espri yaptı.

MHP İl Başkanı Birol Gür’de Yıldırım’a eşlik etti.

Binali Yıldırım'ın Paşabahçe programında; MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve Beykoz Belediyesi’nin AK Partili  Meclis üyeleri de hazır bulundu.

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Binali Yıldırım Paşabahçe temasları sırasında 3 yerde oturarak vatandaşlarla sohbet etti.

Paşabahçe Merkez Caminde Cuma Namazının ardından bir Yılmaz Çakmak’ın cenaze namazında saf tutan Yıldırım, ardından cami karşısındaki bir pideciye giderek vatandaşlarla sıcak bir sohbet anı yaşadı.

Ardından İskele Caddesindeki esnafları da ziyaret eden Yıldırım ve beraberindekiler sonrasında Paşabahçe'nin en eski kahvehanelerinden biri olan İskele Kıraathanesine giderek vatandaşlarla sohbetine devam etti. Bazı vatandaşlar burada emeklilerin hallerinin kötü olduğundan bahisle yapılacak iyileştirme zamları ile ilgili bilgi talebinde ve isteğinde bulundu.
Bölge esnafı ile oturup, sohbet eden Yıldırım, vatandaşlarla da bol bol fotoğraf çektirdi.Bir lokantaya, çay ocağına ve bir kafeye uğrayan Yıldırım, daha sonra AK Parti Kadın Kolları Seçim Standı'nı ziyaret etti ve burada kısa bir konuşma yaptı.

Sayın Yıldırım, daha sonra bir diş kliniğinde bulunanların pencereden yaptıkları davet üzerine, kliniği de ziyaret etti.Klinikte doktor İsa Demir, Sayın Yıldırım'a asistanı 22 yaşındaki Elif Pirdağ'ın dün gece gördüğü rüyasını anlattı. 

"Elif Pirdağ sizi dün gece rüyasında görmüş. Namaza gelip, kliniğe uğramışsınız"  sözleri üzerine Yıldırım Elif Pirdağ'a, "Sen 31 Mart için de bir şey söyle" diyerek, espri yaptı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz