Siyaset

Yıldırım'ın Beykoz’daki ilk durağı AK Parti oldu

Yıldırım'ın Beykoz’daki ilk durağı AK Parti oldu
20.03.2019 15:45
| | |
5832

Video galeri

AK Parti İBB Başkan Adayı Binali Yıldırım, seçim çalışmaları yapmış olduğu Beykoz’da ilk önce İlçe Merkezi’ne uğradı.

Seçim çalışmalarını Beykoz'da sürdüren Yıldırım, AK Parti İlçe Başkanlığı önünde toplanan kalabalığa hitap etti. Yıldırım, 31 Mart seçimlerinde zaferle çıkmak için var güçleriyle çalıştıklarını belirtti.

“Yücel Çelikbilek Beykoz’da güzel işler yaptı”

Peygamber Hazreti Muhammed'in müjdelediği bir şehri yönetmeye talip şanslı insanlardan olduklarını dile getiren Yıldırım, “Yücel Çelikbilek, Beykoz'da çok güzel işler yaptı. Murat Aydın ise Zeytinburnu'nda çeyrek asra yakın bir sürede güzel hizmetler yaptı. O zaman daha çok çalışacağız, daha çok gönülle gireceğiz. Sandıklara sahip çıkacağız. Bundan önceki seçimlerde olduğu gibi bu seçimlerde de, Cumhur İttifakı olarak alnımızın akıyla zaferle çıkacağız.” diye konuştu.

Kalabalık içinden bir vatandaşın "Yolların kralı" şeklinde slogan atması üzerine Yıldırım, "Bir dakika. Orada dur. Yolların kralı olmaz, yolların kuralı olur. Yolları böldük, gönülleri birleştirdik. O zaman durmak yok, yola devam. Binali ile finali tamamlıyoruz." dedi.

Ziyarette ilçe binasının önündeki seçim otobüsünden konuşma yapan Başkan adayı Aydın, birlik ve beraberlik mesajı vererek, “31 Mart Yerel seçimlerinde bize tam destek vereceğinizden eminim. Hep birlikte Beykoz için çalışacağız” dedi. “Yolları böleriz, Türkiyeyi böldürtmeyiz” 

Aydın’ın ardından kürsüye gelerek bir konuşma yapan AK Parti İBB Adayı Binali Yıldırım ise, “Murat Aydın, Zeytinburnu’nu şaha kaldırdı, şimdi Beykoz’da, Murat Aydın ile durmak yok. O halde AK kadınlar daha çok çalışacağız ve gönüllere gireceğiz. Sandıklara sahip olacağız. AK gençler sizde enerjinizi artırarak 31 Mart’a aynı kararlılıkla devam ediyor musunuz? Yolları böldük, hayatları ve gönülleri birleştirdik. Yolları böleriz, Türkiye’yi böldürtmeyiz. Birlikte Türkiye olacağız. 31’inde Beykoz’da zaferi birlikte kutlayacağız” dedi.

 

AK Parti İstanbul Milletvekili Müşerref Pervin Tuba Durgut ve AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın da birer kısa konuşma yaparak, halktan destek istedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Binali Yıldırım, Beykoz, AK Parti

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"