Yetim Vakfından Beykoz çocuklarına eğlenceli bir gün

  • 16.06.2022 19:30
  • Güncelleme: 16.06.2022 19:32
  • Okunma: 1113 kez
  • Yorum: 0
Yetim Vakfı Beykoz Şubesi eğitim öğretim yılı sona ermeden 365 ilk ve ortaokul çocuğuna gönüllerince bir imkân sundu.
Yetim Vakfından Beykoz çocuklarına eğlenceli bir gün

Beykoz Belediyesi, Üsküdar Belediyesi ve Çekmeköy Belediyesi’nin destekleriyle yetim çocuklara yönelik hazırlanan program Alibahadır Mete Gazoz Okçuluk Tesisleri’nde yapıldı.

Kurulan sahnede çocuklar için Hacivat ve Karagöz gösterileri yapılırken, zaman zaman programı izleyen çocuklarda gösterilere dahil edildi. Gün boyu devam eden programda çocuklar gönüllerince eğlenirken, yetim Vakfı Beykoz Şubesi Yöneticileri de çocuklara yakın ilgi gösterdi.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam, Yetim Vakfı Genel Başkanı Murat Yılmaz ve öğrenci velilerinin takip ettiği programda, çocuklar kendileri için kurulan oyun alanlarında eğlendi. Dondurma, öğlen yemeği ve çeşitli ikramlarda bulunulan çocuklar aynı zamanda ok attı.

Yetim Vakfı Beykoz Şube Başkanı Şeref Kaçmaz yapmış olduğu açıklamada,  “Bugün Beykoz’daki yetim çocuklarımız için bir şenlik organize ettik. Organizasyonumuzda 325’e yakında yetim çocuğumuz mevcut. Bu etkinliğimizde bize azami destek veren kuruluşlarımızın yanında en başta sayın Kaymakamımıza teşekkür ediyoruz.

En önemli desteğimizi de Beykoz Belediyemiz verdi. Fatih Başkanımıza ve Belediye Başkanımız Murat Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Maddi ve manevi destekleriyle hayırsever vatandaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyoruz.” dedi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz