Yenimahallespor'da Pehlivan Gündoğdu yola devam

  • 0
  • 2501
Yenimahallespor'da Pehlivan Gündoğdu yola devam

Beykoz amatör spor kulüplerinden Yenimahallespor'da geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede Pehlivan Gündoğdu, başkanlığa yeniden seçildi.

Kulüp Merkezinde gerçekleşen Genel Kurulun ardından yapılan oylama sonrasında Pehlivan Gündoğdu Başkanlığında yeni dönemde görev yapacak olan isimler şunlar oldu...

Pehlivan Gündoğdu,  Mustafa Arman, Veli Genç, Özgür Kopuz, Serhat Özer, İsmail Coşkun, Ahmet Bağlan, Fatih Macit, Ramazan Akgün, Mustafa Kaya, Engin Özdemir, Ahmet Coşkun, Yusuf Karaman

Beykoz Yenimahallespor Kulüp Başkanlığına bir kez daha seçilen Pehlivan Gündoğdu, Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada her zaman olduğu gibi Yenimahalle Sakinlerinin Genel Kurul'a gösterdikleri ilginin memnuniyet verici olduğunu söyledi.

“Bir kez daha beni bu onurlu göreve layık gören değerli Genel Kurul Delegelerine Şahsım ve Yönetim Kurulundaki arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Yeni dönemde yeni hedefler ile yola çıkacağız. Büyük bir çocuk ve genç yoğunluğa sahip mahallemizden sportif anlamda daha aktif biçimde daha geniş katılımlar ile hizmet vermeye devam etme düşüncesindeyiz.”

Pehlivan, “Bu konuda mahalle sakinlerimizin geçmiş yıllarda olduğu gibi bu dönemde de son derece modern bir hale gelen tesisimize çocuklarını göndermelerini bekliyorum. Ben ve yönetimdeki arkadaşlarım ileriki süreçte daha öncede örneklerini birçok kardeşimizle yaşadığımız üst düzey sporcuların, üst dizeyde forma giyen futbolcularımızın gün yüzüne çıkacağı beklentisindeyiz" dedi.

Spor Servisi

Teşekkürler vefalı dostlar
Önceki Teşekkürler vefalı dostlar
Beykoz’da Boğaza nazir iftar çadırı dolup taşıyor
Sonraki Beykoz’da Boğaza nazir iftar çadırı dolup taşıyor