Siyaset

Yenimahalle Sağlam duruyor

Yenimahalle Sağlam duruyor
2014.09.03 00:00
| | |
3819

AK Parti Beykoz belediye Başkan Adayı Yücel Çelikbilek, Yenimahalle Ark Boyu Caddesi’ndeki salon toplantısında vatandaşlarla buluştu.

Salon girişinde yüzlerce Beykozlu gencin ellerinde meşalelerle karşıladığı Başkan Çelikbilek’e sevgi ve ilgi oldukça büyüktü.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer ile belediye başkan yardımcıları ve yeni dönem meclis üyesi adaylarının da yer aldığı toplantıda Başkan Çelikbilek, 1000’e yakın mahalle sakinine hitaben yaptığı konuşmasında mülkiyet konusuna değindi. Göreve geldiği 2009 yerel seçimlerinin ardından ilk olarak Beykoz’un mülkiyet sorununu çözmek için işe koyulduklarını belirten Başkan Çelikbilek, bugün 2B arazilerinde yaşayan 23.000 hak sahibi vatandaşın tapularını almaya başladığını, Beykoz’un mülkiyet sorununa son verdiklerini söyledi.

Yeni dönemde başta işsizlik, eğitim, sağlık, turizm, doğa ve çevre gibi konulara daha çok ağırlık verileceğini belirten Başkan Çelikbilek, yeni dönemde Beykoz’un her alanda bir cazibe merkezi halini alacağını ifade etti.

Ülkedeki mevcut istikrar ve güven ortamından Beykoz’unda yararlandığını, birçok yatırımcının Beykoz’da başta turizm alanında olmak üzere iş kurmak için sırada beklediğini belirten Başkan Çelikbilek, “Evlerinizin tapularını dağıtıyoruz. Beykoz’da kalmanızın güvencesini veriyoruz. Yeni iş sahaları için projeler geliştirdik. Beykoz’da iş güvencenizi de elimizden geldiğince biz sağlayacağız. Beykoz’a 5 yılda 4 üniversite kazandırdık. Bu sayede Beykoz’un genci üniversiteyi Beykoz’da okuyabilecek. Artık barınmak için, çalışmak için, okumak için Beykoz’un dışına çıkmanıza gerek kalmadı. Beykoz artık her şey var. Beykoz hepimize yeter” dedi.

Belediye Başkanı Çelikbilek’in konuşmasının sonunda salon, alkış ve “Başkan Yücel Çelikbilek” tezahüratlarıyla coştu. Başkan Çelikbilek’e Yenimahalle sakinleri destek mesajı vererek, çalışmalarında başarılar diledi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Yenimahalle, Yücel Çelikbilek, Beykoz, AK Parti

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"