Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanı Mikail Akyıldız

  • 0
  • 7739
Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanı Mikail Akyıldız
Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanı Mikail Akyıldız
Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanı Mikail Akyıldız

Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanlığına bir süredir devam eden görüşmeler sonucunda Mikail Akyıldız atandı.

Bir süredir hazırlıkları devam eden İlçe Başkanı'nın belirlenmesine ilişkin çalışmalar tamamlandı.

Yeniden Refah Partisi Genel Merkezi ve İstanbul İl Başkanlığı arasında devam eden görüşmeler sonrası Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan'ın da olurlarıyla partinin yeni İlçe Başkanı Dost Beykoz Yazarı ve İş İnsanı Mikail Akyıldız oldu.

Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanlığıyla yapılan görüşmeler sonrasında Akyıldız'ın İlçe Başkanı olarak atandığı kaydedildi. 

Toplantının ardından konuşan Mikail Akyıldız, Beykoz'da Milli Görüş'ü daha yukarılara taşıyabilmek için güçlü bir yönetim oluşturacaklarını dile getirerek, "Partimizin kapısı her bir Beykozlu hemşehrimize açıktır. Bu yolda bizimle olacak, sorumluluk alacak tüm dostlarımızla geniş istişareler yaparak İlçe Yönetim Kurulumuzu güçlendireceğiz. Refah Parti’mizin 2023 seçimlerinde başarısı için yoğun bir çalışma yapacağız." ifadelerini kullandı.

Akyıldız; Refah Partisi Beykoz İlçe Teşkilatına emek veren Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerine de emekleri için teşekkür etti.

Mazbatasını İl Başkanı Mustafa Doğan'dan alan Akyıldız için hafta sonu devir teslim töreni düzenleneceği öğrenildi.

Mikail Akyıldız kimdir?

Aslen Rizeli olan 1964 doğumlu Akyıldız, 1981 yılında Ticaret Meslek Lisesi’nden mezun oldu. Ticaret hayatına çocuk yaşta çekirdekten yetişme olarak başlayan Akyıldız, 1992 yılında “M. Akyıldız Yapı Malzemeleri” adı altında Beykoz’da ilk şirketini kurmuştur.

1992 yılında M. Akyıldız Yapı Malzemeleri’nin ve 1997 yılında ise bugünkü "Avrasya İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi”nin kurucu ortağı olmuştur.

Bir dönem Beykoz Rizeliler Dernek Başkanlığı da yapan Akyıldız, İHH Beykoz Şube Başkan Yardımcılığı görevini de sürdürmektedir.

Mikail Akyıldız, halen Avrasya inşaatın ve grup içerisindeki şirketlerin Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Haber Merkezi

 

Terör
Önceki Terör
Anadoluhisarı İdmanyurdu tek puanla yetindi
Sonraki Anadoluhisarı İdmanyurdu tek puanla yetindi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz