Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanı değişti

  • Güncelleme: 11.12.2019 10:19
  • Okunma: 18655 kez
  • Yorum: 0
Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan'ın kurduğu Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı'na atama yapıldı.
Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanı değişti

Partisini kuruluşunun hemen ardından ataması yapılan Atilla Gündağ görevden alınarak yönetimi feshedilirken, onun yerine Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı'na vekaleten Ekrem Yiğit atandı.

Kendisine görev tevdi edildikten sonra yönetimini oluşturarak, hızlı bir ziyaret trafiği başlatan Ekrem Yiğit, ilk olarak İHH Beykoz Temciliğini ziyaret etti.

İHH'yı tanışmak ve çalışmalarıyla ilgili bilgi almak amacıyla ziyaret ettiklerini kaydeden Başkan Yiğit, partilerinin kuruluşları ve Beykoz'da yapmış oldukları çalışmalarla ilgili de bilgi verdi.

Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Yönetimi daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yol arkadaşlarından olan, Çavuşbaşı Belediyesi'nin ve Refah Partisi'nin kurucularından Osman Şimşek'i ziyaret etti.

Osman Şimşek'in, bilgi birikiminden yararlanmak istediklerini söyleyen Ekrem Yiğit, Beykoz'un önde gelen isim ve kuruluşlarını ziyaret etmeye devam edeceklerini söyledi.

Yiğit ve ekibi daha sonra Beykoz İmam Hatip Mezunları Derneği, BİHMANDER'i ve kuruluşunu tamamladığı mahalleleri ziyaret etti.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz