Son Dakika

Yeniden Refah Partisi Beykoz’da yeniden

  • 0
  • 2379
Yeniden Refah Partisi Beykoz’da yeniden

Geçtiğimiz günlerde Ankara Arenada yapılan 2. Olağan Kongresiyle gündeme oturan Yeniden Refah Partisi, Beykoz’da teşkilatlanmayı hızlandırma kararı aldı.

Kuruluşundan bu güne Beykoz siyasetinde beklenen etkiyi gösteremeyen Yeniden Refah Partisi, büyük kongrenin ardından İstanbul ile birlikte Beykoz’da da yeniden yapılanmaya hazırlanıyor. Teşkilatlarını güçlendirme projeleri hazırlayan Yeniden refah Partisi İstanbul İl Başkanlığının önemli hamleler yapacağı öngörülürken, güçlü isimlerle yola devam edileceği yorumları yapılıyor.

Beykoz İlçe Başkanı Tuncay Karadeniz görevinden ayrıldı… Yerine Beykoz siyasetinde tecrübeli bir ismin getirileceği iddiaları ortaya atılırken, görüşmelerin devam ettiği en kısa süre içinde yeni ilçe başkanının açıklanacağı öğrenildi.

Yeniden Refah Partisi Beykoz’da 4-5 etkili isimle görüşmeler yaptığı ve siyasette tecrübeli isimlerde istişarelerde bulunduğu belirtilirken, görüşme sağlanan 4-5 isimden birinde karar kılınacağı diğer isimlerin ise yeni yönetimde yer alacağı kaydedildi.

Haber Merkezi

Beykoz’da iyilik heybesi Nijer’de sağlık tesisine dönüşecek
Önceki Beykoz’da iyilik heybesi Nijer’de sağlık tesisine dönüşecek
Beykoz Basketbol Kadıköy deplasmanına hazırlanıyor
Sonraki Beykoz Basketbol Kadıköy deplasmanına hazırlanıyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz