Yeniden Refah Beykoz STK'larıyla buluştu

  • 0
  • 7255
Yeniden Refah Beykoz STK'larıyla buluştu
Yeniden Refah Beykoz STK'larıyla buluştu
Yeniden Refah Beykoz STK'larıyla buluştu
Yeniden Refah Beykoz STK'larıyla buluştu
Yeniden Refah Beykoz STK'larıyla buluştu

Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı düzenlediği akşam yemeğinde STK temsilcileri ve ittifak ortaklarıyla bir araya geldi.

Cumhur İttifakı'nın ortağı Yeniden Refah Partisi, Kavacık Yaşam Merkezi'nde düzenlediği akşam yemeğinde ittifak ortaklarının yanı sıra muhtarlar ve STK temsilcileriyle bir araya geldi.

Yemeğe, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun ve muhtarlar, TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe, Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, Beykoz Belediye Meclis Üyeleri Derneği Başkanı ve Dost Beykoz Yazarı Erdal Öztürk,

Ensar Vakfı Beykoz Şube Başkanı Bilal Habeş Açılan, Yeniden Refah Partisi İstanbul Birinci Bölge Milletvekili Adayları Suat Pamukçu, Davut Güloğlu, Vefa Aktüz, Dilek Samancı ve Hasan Basri Yiğit katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Beykoz İlçe Başkanı Mikail Akyıldız "Çok yoğun bir çalışmadan geçiyoruz. Herkes sahada ve tempolu bir şekilde çalışıyorlar. Bizler vekillerimiz ile birlikte Beykoz’un dört bir yanında çalışıyoruz. 14 Mayıs günü Allah’ın izniyle çalışmalarımızın meyvesini toplayacağız.

Çalışmalarımız kapsamında her daim vatandaşlarımıza şunu ifade diyoruz 14 Mayıs seçimlerinde bir oy Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanı Adayımız Recep Tayyip Erdoğan’a bir oyda Yeniden Refah Partisi’ne" dedi.

MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun, Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği Dönem Başkanı Erdal Uzuner ve Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu birer selamlama konuşması yaptı.

Yeniden Refah Partisi İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayları Suat Pamukçu, Davut Güloğlu, Vefa Aktüz, Dilek Samancı ve Hasan Basri Yiğit katılımcılara hitap ederek kendilerini tanıttı.

Konuşmacılar daha sonra Cumhurbaşkanı Adayları Recep Tayyip Erdoğan ve partilerine destek istediler.

Haber Merkezi

Başarılı insanların 10 sırrı
Önceki Başarılı insanların 10 sırrı
Kırmızı Beykoz
Sonraki Kırmızı Beykoz
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz