Yeni Şafak çalışanı Bozhane'de dayak yedi

  • Güncelleme: 10.04.2013 00:11
  • Okunma: 6947 kez
  • Yorum: 0
Hafta sonu ailesi ile Bozhane Çay Bahçesi'ne giden Yeni Şafak Gazetesi çalışanı Hasan Morgil, mekan sahiplerinin saldırısına uğradı.
Yeni Şafak çalışanı Bozhane'de dayak yedi

Yeni Şafak personeli Hasan Morgil, hafta sonu ailesi ile birlikte gittiği Beykoz'daki Boshane Çay Bahçesi'nde mekan sahiplerinin saldırısına uğradı. Olaydan sonra Beykoz Devlet Hastanesi'ne giden Morgil darp edildiğine dair rapor aldı. Olay Pazar günü Beykoz Bozhane Köyü sınırları içinde yer alan Bozhane Çay Bançesi'nde meydana geldi. Ailesi ile birlikte hafta sonu Boshane Çay Bahçesi'ne giden Morgil, hesap ödemek için gittiği kasada işletme sahipleri ile bir müşterinin fiyat yüzünden tartıştığına şahit oldu.

ALNINDAN YARALANDI
 
Mekan sahibinin ağza alınmayacak küfürlerine şahit olan Hasan Morgil, küfrün iyi bir şey olmadığını ve işletme sahibine yakışmadığını ifade etti. Bunun üzerine tartıştığı kişiyi bırakan işletme sahibi Nedim Avcı ile çay bahçesinde çalışan personel, Morgil'e saldırdı. Yaşanan arbedede alnından ve kaşının üzerinden yaralanan Morgil, Bozhane Köyü Jandarma Karakolu'na giderek kendisine saldıranlarla ilgili şikayette bulundu.
 
RUHSATI DA YOK
 
Morgil'in şikayeti üzerine jandarma çay bahçesi sahiplerinden Nedim Aycı'yı ifadesini almak üzere karakola getirdi. Morgil de yaşadığı olayla ilgili jandarmaya ifade verdikten sonra kendisini darp edenlerden şikayetçi oldu. Morgil ayrıca, çay bahçesindeki garsonların bazı müşterilere alkollü içecek servisi yaptıklarına da şahit olduğunu kaydetti. Bozhane Çay Bahçesi'ni denetleyen zabıta ekipleri, çay bahçesinin belediyeye ruhsat başvurusunda bulunduğunu ancak, faaliyetine olmaksızın devam ettiğini tespit etti. Denetimlerini genişleten zabıta ekipleri, işletmenin yasalara aykırı olarak alkollü içecek satışı yaptığını da ortaya çıkardı. İşletmeye zabıta kanunun ilgili maddesine göre 183TL para cezası uyguladı.
 
Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Bozhane, Çay, Dayak, Hasan Morgil, Nedim Avcı, Beykoz

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz