Yeni Range Rover Sport, Beykoz'da görücüye çıktı

  • 0
  • 13545
Yeni Range Rover Sport, Beykoz'da görücüye çıktı
Yeni Range Rover Sport, Beykoz'da görücüye çıktı

Yeni Range Rover Sport'un Türkiye tanıtım toplantısı Beykoz Kundura Fabrikası'nda gerçekleştirildi.

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği, modern lüks tasarım anlayışını dinamik performans ile birleştiren Yeni Range Rover Sport’un Türkiye lansmanı Beykoz Kundura’nın etkileyici atmosferinde gerçekleşti.

Geceye ev sahipliği yapan Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Hakan Tiftik, ilk neslinden bu yana geçen 17 yılda Range Rover Sport’un otomotiv dünyasında sportif lüks kavramına öncülük ettiğini belirterek, “Üreticimiz Jaguar Land Rover’ın duyurduğu Reimagine Stratejisi ve modern lüks bakış açımız doğrultusunda da değişim ve dönüşüm yolculuğumuz devam ediyor. Borusan Otomotiv olarak, modern lüks tasarım anlayışını dinamik performans ile birleştiren Yeni Range Rover Sport’u sizlerle böyle bir davetle tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz. Tasarlandığı ilk günden bu yana segmentinde oyunun kurallarını değiştiren Range Rover Sport, yalın ve modern tasarımıyla hem sportif hem lüks sürüş beklentilerini en üst seviyede karşılıyor.” dedi.

Etkileyici yalın tasarım detayları ile heyecan uyandıran ve daha dinamik bir silüete kavuşan Yeni Range Rover Sport, yenilenen görünümüyle ayırt edici karakterini destekliyor.

Oldukça canlı ve dikkat çekici Vermillion Red lansman rengiyle tanıtılan Yeni Range Rover Sport, 12 farklı dış renk seçeneğini alternatif olarak sunuyor.

Haber merkezi

Beykoz Meclis Başkanvekili'nden İBB'ye metro tepkisi
Önceki Beykoz Meclis Başkanvekili'nden İBB'ye metro tepkisi
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz