Yeni Başkan: Cemalettin Şahin

  • 2014.09.13 00:00
  • Güncelleme: 04.11.2021 14:14
  • Okunma: 9380 kez
  • Yorum: 0
Beykoz'da 14 yıldır faaliyet gösteren Kastamonu İnebolu Deliktaş Hacıibrahim Köyü Derneği'nin olağan Kongresi yapıldı.
Yeni Başkan: Cemalettin Şahin

Deliktaş Hacıibrahim Köyü ve Çevre Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği'nin 8. Olağan Kongresi, Gümüşsuyu Çiftehavuzlar Yolu'ndaki dernek merkezinde gerçekleştirildi. Kongreye Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in yanı sıra Beykoz ve İBB Meclis Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu, Deliktaş Köyü Muhtarı Kemal Gürgen ve Gümüşsuyu Mahallesi Muhtarı Ahmet Soylu da katıldı. Derneğin 4 dönem ve 10 yıl boyunca Başkanlığı'nı yapan Mehmet Temel ise dernek üyeleri tarafından 'Onursal Başkan' seçildi ve plaketi'ni Yücel Çelikbilek'in elinden aldı.

Geçtiğimiz aylarda AK Parti'ye katılan Salih Birinci'nin başkanlığında divan kurulu oluşturulurken, tek liste olan Cemalettin Şahin tarafından oluşturulan yeni yönetim listesi, oy birliğiyle kabul edildi. Seçim sonrası kürsüye gelen Cemalettin Şahin"Derneğin faaliyetlerinde emeği geçen geçmiş dönem başkanlarına teşekkür ediyorum. Biz de yeni yönetimde olan arkadaşlarımızla, birlik ve beraberlik içinde hayırlı ve güzel hizmetler yaparak görevimizi yerine getireceğiz" diye konuştu.

Öte yandan Deliktaş Hacıibrahim Köyü ve Çevre Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği'nin yeni yönetim listesi şu isimlerden oluştu:
 
Yönetim
 
Cemalettin Şahin
Metin Temel
Mehmet Acar
Ersin Uslu
Necati Kalaycı
Ergün Battal
Mustafa Yılmazer
 
Denetim
 
Mehmet Şahin
Kerim Uslu
Kenan Özdemir
 
Haber Merkezi