Yemen Ekşioğlu Beykoz'dan yana oldukça dertli

  • 4
  • 11115

TFF İstanbul İl Başkanı Yemen Ekşioğlu, Beykoz taraftarının, ­Feriköy U16 maçı yüzünden kendisine küfür ettiğini söyledi ve “Beykozlular akıllı olsunlar” dedi.

www.amatorlig.net'ten Ali Kemal Demir'in haberine göre TFF Yönetim Kurulu ve Amatör İşler Kurulu Üyesi İstanbul İl Başkanı Yemen Beykoz taraftarına yönelik oldukça sert ifadeler kullandı.

“Beykoz’u Süper Amatör Ligde tutan benim” diye konuşan Ekşioğlu, Beykoz için “taraftarı akıllı olmazsa, tarihini unuturlar, 2. Amatör Ligde kaybolup giderler” dedi.

“Beykoz akıllı olacak!”

Yemen Ekşioğlu demecinde şunları söyledi: “Beykoz eğer Süper Amatör Ligde kalmak istiyorsa akıllı olacak. Onları ne şartlarda bu ligde tuttuğumu gitsinler Başkanları Zeki Aksu’ya sorsunlar… Hiç olmaz, 2. Amatör Ligde kaybolup giderler, tarihlerini unuturlar. Ben, Beykoz’a iltimas geçtim. Buna rağmen kıymet bilmiyorlar. Taraftarı geldi bana küfür ediyor, ancak kabahat Başkanlarında. Ben bu takımı SAL’da tuttum, Beykoz takımını burada tutan benim. O seyirciye sahip olsunlar.”

“Beykozlulara kalplerini açmasınlar”

“Paşabahçe’ye buradan söylüyorum, Paşabahçelilere buradan söylüyorum. 1 tane Beykozluya kalplerini açmasınlar. Kucaklarını açmasınlar. Çünkü başları ağırır. Beykoz takımının başına gelenlerinin suçunun %99’u seyircisinindir. Beykoz U16 takımı Feriköy ile Sarıyer’de oynuyor, Beykoz taraftarı geliyor maçı tatil ettiriyor. Beykoz U16 takımına yazık değil mi? tertemiz pırıl pırıl bir takımdı. Gelip ondan sonra bu taraftarı benim karşıma gönderiyorlar. Benim de çok umurumdaydı. Ben her şeyden evvel Beykozlu çocukların halini gördüm, üzüldüm. Yazık oldu, Beykoz taraftarı, kendi takımına yazık etti.”

“Benim verdiğim karar, ben istemezsem bozulmaz”

Beykoz’un bu maçtan dolayı Tahkim’e gitmesinin de sonucu değiştirmediğini söyleyen İstanbul futbolunun patronu “Benim verdiğim karar, ben istemezsem bozulmaz” dedi.

“Riva’ya bir daha maç vermem”

Ekşioğlu son olarak da “Sahası olan Kulüpler dikkatli olacak. Ben sana bir örnek daha vereyim, Riva’ya maç veriyordum. Artık maç vermeyeceğim. Giden takımı dövüyorlar. Köylüler gelen takımı dövüyor. Böyle şey olur mu? Öztürk Pekin bıraktı, böyle oldu. Köylüler, köpeklerle, çivili sopalarlar gelen takımları dövüyorlar. Böyle devam edemezler, kendi sahalarını unuturlar, ben bu yapılanları affedemem” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Seçimden sonra söylenmesi gerekenler
Önceki Seçimden sonra söylenmesi gerekenler
Beykoz elektrik kesintileri (27 Eylül 2023)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (27 Eylül 2023)
Yorumlar (4 Yorum)

A RAUF KİBAR (9 yıl önce)

Deveye değil Beykoza soracaklardı neden şuran eğri . Beykozda doğru olan tek bir şey var mı . :)

Yunus ÇAPOĞLU (9 yıl önce)

Yemen Ekşioğlu'nun yönetim şeklini İtanbul'da bilnlerden biriyim SAL takımı maçını 1 ocakta 60 km mesafeye saat 9a daha sonraki saatlerdeki maçlar alt yapı ve 1 amatör maçını proğramlayacaksın.sadece İstanbul amatörünün başında değil TFF yöneticisi bu açıklamalar neden Türk futbolu yerlerde en iyi ispatıdır.

beykozlu vatandaş (9 yıl önce)

SEN AKILLI OL YAMAN EKŞİOĞLU KOLTUĞUNA GÜVENME. SENİN ÖMRÜ BEKOZUN TARİHİNİ OKUMAYA YETMEZ. BU TAKIMIN TARAFTARINA DİL UZATMA O DİL SONRA NAPARLAR BİLMEM.

Tayfur ÖZTÜRK (9 yıl önce)

İltimas geçmek suçtur....kendi beyanı...

Yorum Yaz