Yedinci marketini Beykoz Soğuksu Mahallesinde açtı

  • 0
  • 35002
Yedinci marketini Beykoz Soğuksu Mahallesinde açtı
Yedinci marketini Beykoz Soğuksu Mahallesinde açtı
Yedinci marketini Beykoz Soğuksu Mahallesinde açtı
Yedinci marketini Beykoz Soğuksu Mahallesinde açtı

Türkiye genelinde altı Migros Marketi olan İş İnsanı Serkan Kızılyar, yedinci marketini Beykoz'un Soğuksu Mahallesinde açtı.

İzmir iki, Ankara bir ve İstanbul'da iki olmak üzere toplam 6 marketi bulunan Serkan Kızılyar, İstanbul'da 3., Türkiye'de ise 7. marketini Beykoz'da açtı.

Soğuksu Mahallesi Kardelen evlerinde açılan Migros mağazasının vatandaşlara hizmet vermeye başladığını ifade eden iş insanı Serkan Kızılyar, Beykoz'a yatırım yapmanın kendilerine cazip geldiğini ve bölgede istihdam anlamında ihtiyaç olduğunu düşünerek bu yatırımı yaptıklarını kaydetti.

Gıda alanında vatandaşların alternatiflere ihtiyacı olduğunu kaydeden Küçükyar, Migros markasının güvenirliliğine yönelik avantajı vatandaşların tercihine sunduklarını ve Migros müşterisinin alırken kazandığını kaydetti.

Migros olarak kendi prensiplerinin de alırken kazanmak olduğunu ve alırken kazanıyor olmalarını müşterilerine bir avantaj olarak sunduklarını ifade eden Serkan Kızılyar, Beykoz'da Soğuksu Mahallesi'nde açmış oldukları Migros mağazasında 18 kişi istihdam ettiklerini ve istihdam ettikleri insanların Beykoz'dan olmasına da özen gösterdiklerini belirtti.

Migros Bölge Müdürü Hüseyin Aktuğ, Direktör Fuat Yanar, Migros Yatırım Müdürü Ender Tüzün,  ve Fahri Serhan Kızılyar gibi isimlerin katıldığı açılış sonrası ilk alışverişi de mağaza sahibi Serkan Kızılyar yaptı.

Serkan Kızılyar kendi mağazasından almış olduğu binlerce yardım kolisini yine iş insanı Suat Askeroğlu'nun önerisiyle, ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere Ardahan Belediyesi'ne bağışladığını açıkladı.

Serkan Kızılyar, ikisi Beykoz'da olmak üzere İstanbul'da 3 mağaza daha açmayı planladıklarını ve bu planlamaları Beykoz'da, Polonezköy ve Riva bir diğerini ise Ataşehir üzerinde yapmayı düşündüklerini sözlerine ekledi.

Haber Merkezi

Beykoz halkı sahil düzenlemesini beğendi mi?
Önceki Beykoz halkı sahil düzenlemesini beğendi mi?
AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
Sonraki AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz